Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 233 "Кентау қаласының Ащысай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 26 маусымдағы № 285 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Ащысай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 233 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Кентау қаласының Ащысай ауылының 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 105 020,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 781,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 283,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсiмі – 96 756,0 мың теңге;
2) шығындар – 106 358,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 338,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 338,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 233 "О бюджете села Ащысай города Кентау на 2026-2028 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 26 июня 2026 года № 285
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Ащысай города Кентау на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 233 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ащысай на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 годы следующих объемах:
1) доходы – 105 020,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –7 781,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 283,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 96 756,0 тысяч тенге;
2) затраты – 106 358,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 338,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 338,0 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;