Кентау қаласына қарасты елді мекендердің шекараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 2026 жылғы 5 мамырдағы № 422 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 278 шешiмi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласының келесі елді мекендерінің шекаралары белгіленсін:
1) Кентау қаласының қалалық аумағының шекарасының жалпы алаңы 7714,30 гектар болып белгіленсін;
2) Қарнақ ауылы Қарнақ елді мекені шекарасының жалпы алаңы 2285,20 гектар болып белгіленсін;
3) Қарнақ ауылы Құсшыата елді мекені шекарасының жалпы алаңы 299,76 гектар болып белгіленсін;
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ж. Тасов
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Елеусизов

Об установлении границ населенных пунктов города Кентау
Совместные постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 5 мая 2026 года № 422 и решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 8 мая 2026 года № 278
В соответствии с пунктом 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 4-1) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахста", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы следующих населенных пунктов города Кентау:
1) установить границы городской территории города Кентау общей площадью 7714,30 гектар;
2 установить границы населенного пункта Карнак село Карнак общей площадью 2285,20 гектар;
3) установить границы населенного пункта Кусшыата село Карнак общей площадью 299,76 гектар;
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж. Тасов
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов