Кентау қаласы әкімінің 2026 жылғы 28 тамыздағы №8 "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Кентау қаласы әкімінің 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2026 жылғы 28 тамыздағы № 8 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Кентау қаласы әкімінің 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде №6633-13 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімнің ресми жарияланғанынан кейін оның Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы шешімнен туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж.Тасов
"Келісілді"
Кентау қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б.Садуов _______________
" 28 " тамыз 2026 жыл
Кентау қаласы әкімінің
2026 жылғы 28 тамыздағы
№ 8 шешіміне қосымша
Кентау қаласының сайлау учаскелері
№35 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №16, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Әлихан Бөкейханов атындағы №23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Қожанов көшесі №65-85 (тақ), 52-60 (жұп) үйлер, Ғ.Мұратбаев көшесі №60-86 (жұп), 179-215 (тақ) үйлер, Әл-Фараби көшесі №1-11 (тақ), № 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 52, 60-68 үйлер, Рысқұлов көшесі №104-178 үйлер, Наурыз тұйығы №3-25 (тақ), 4-36 (жұп) үйлер, Бөкейхан көшесі №70-98 (жұп), 59-83 (тақ) үйлер, Шәкәрім көшесі №62-86, 94, 96, 100 (жұп), 63-89 (тақ) үйлер, Қажымұқан тұйығы №1-65 (тақ), 2-52 (жұп) үйлер, Р.Құдайбергенов көшесі, Н.Камалов көшесі, М.Өтемісұлы көшесі, И.Тайманов көшесі, Ш.Уалиханов көшесі №1/1-1/11, 32-40 үйлер, Ромах тұйығы №1-28, 29-35 (тақ) үйлер, С.Қожанов көшесі №2-48 (жұп), 1-61 (тақ) үйлер, Ер тарғын тұйығы, Д.Нұрпейсова көшесі №3-62 үйлер, Ерулік көшесі, Кемеңгер көшесі, Көкпар көшесі, Көрімдік көшесі, Қобыз көшесі, Лашын көшесі, Сәйгүлік көшесі.
№36 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ромах көшесі №48, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Дінмұхамед Қонаев атындағы жалпы білім беретін мектепі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Решение акима города Кентау от 28 августа 2026 года № 8 "О внесении изменения в решение акима города Кентау от 23 декабря 2024 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау"
Решение акима города Кентау Туркестанской области от 28 августа 2026 года № 8
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аким города Кентау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Кентау от 23 декабря 2024 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6633-13) следующее изменение:
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1)в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его электронной копии на казахском и русском языках в филиал по Жамбылской области Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) после официального опубликования настоящего решения его размещение на интернет-ресурсе акимата города Кентау;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кентау.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тасов Ж.
"Согласовано"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
города Кентау
Б.Садуов _____________
" 28 " август 2026 год.
Приложение к решению
акима города Кентау
от 28 августа 2026 года № 8
Избирательные участки города Кентау
Избирательный участок №35
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина №16, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №23 имени Алихана Бокейханова" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица С.Кожанова дома №63-85 (нечетный), 52-60 (четный), улица Г.Муратбаева дома №60-86 (четный), 179-215 (нечетный), улица Аль-Фараби дома №1-11 (нечетный), № 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 52, 60-68, улица Рыскулова дома №104-178, переулок Наурыз дома №3-25 (нечетный), 4-36 (четный), улица Бокейхана дома №70-98 (четный), 59-83 (нечетный), улица Шакарима дома №62-86, 94, 96, 100 (четный) 63-89 (нечетный), переулок Кажымукана дома №1-65 (нечетный), 2-52 (четный), улица Р.Кудайбергенова, улица Н.Камалова, улица М.Утемисулы, улица И.Тайманова, улица Ш.Уалиханова дома №1/1-1/11, 32-40, переулок Ромаха дома №1-28, 29-35 (нечетный), улица С.Кожанова дома №2-48 (четный), 1-61 (нечетный), переулок Ер таргын, улица Д.Нурпейсова дома №3-62, улица Ерулик, улица Кеменгер, улица Кокпар, улица Коримдик, улица Кобыз, улица Лашын, улица Сайгулик.
Избирательный участок №36
Центр: город Кентау, улица Ромаха №48, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №10 имени Динмухамеда Кунаева" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Тәуелсіздік көшесі №1-440 үйлер, Бала-Бүргем тұйығы №2-22 үйлер, Молда Мұса көшесі №1-213 үйлер, Көктөбе көшесі №1-70 үйлер, К.Әзірбаев көшесі №1-10 үйлер, Тоныкөк көшесі №1-27 (тақ) үйлер, Сүгір көшесі №1-37 (тақ) үйлер, Құлыншақ көшесі № 2-44 (жұп), 1-41 (тақ) үйлер, Строительный тұйығы №3-28 үйлер, Ардақты ана көшесі №3-46 үйлер, Алпамыс батыр тұйығы №4-35 үйлер, Байсейтова көшесі №2-53 үйлер, Яссауи даңғылы №20-86 (жұп), 21-79 (тақ) үйлер, Парасат көшесі.
№37 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №15, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Тұрар Рысқұлов атындағы №24 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алтынсарин көшесі №26 үйлер, Ш.Уалиханов көшесі №44-62 (жұп) үйлер, "Болашақ" шағын ауданы: Райымбек Сейтметов көшесі, Насыр Фазылов көшесі, Адыл Якубов көшесі, Қасым Қайсенов көшесі, Исабеков Өтебай көшесі, Жетісу шағын ауданы, (№74 шағын ауданы): Бес арыс көшесі, Жалаңтөс батыр көшесі, Бәйтерек көшесі, Тайбурыл көшесі, Мойынқұм көшесі, Тассарай көшесі, Сарайшық көшесі.
№ 899 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №15, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Тұрар Рысқұлов атындағы №24 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Рысқұлов көшесі №56-100 (жұп), 21-63 (тақ) үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 62 үйлер, Әл-Фараби көшесі №20-58 (жұп), 51-59 (тақ) үйлер, Алтынсарин көшесі №9А, 9Б, 11, 11Б, 22, 24, Әли Бекенов көшесі № 2А, 4А, 18, 47, 47А, 49, 53, 53А, 58, 63, 65, 67 (тақ) үйлер.
№38 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Т.Рысқұлов көшесі №111, "Кентау қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: М.Жұмабаев көшесі, М.Мақатаев көшесі, Желтоқсан тұйығы, Шаңырақ көшесі, Сүйінбай көшесі, Қарасай тұйығы, Спатаев көшесі, Т.Айбергенов көшесі, Керегетас көшесі, Металлургов көшесі, Б.Майлин көшесі, С.Қожамқұлов көшесі, И.Есенберлин көшесі, Т.Бокин көшесі, С.Мұқанов көшесі, А.Байтұрсынов көшесі, Сералиев көшесі, Әлімқұлов көшесі, Жансүгіров көшесі, С.Рахимов көшесі, Темірқазық көшесі.
№39 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, С.Бәйтереков көшесі №2Б, Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шәмші Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: Яссауи даңғылы №103 үйлер, Абай даңғылы №1-11 (тақ), 4, 4А, 5А, 6, 6А, 7А үйлер, Дулатов көшесі №50-68 (жұп) үйлер, Алтынсарин көшесі №1, 3, 4 үйлер, С.Байтереков көшесі №1-17 (тақ) үйлер, Күлтегін көшесі №10-17 (тақ) үйлер, Қонаев даңғылы №17, 19, 23-31 (тақ) үйлер, Абылайхан көшесі №38, 49 үйлер, Спиваков көшесі №1-16 үйлер.
№40 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Гагарин көшесі №28, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің " Өзбекәлі Жәнібеков атындағы көп салалы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Тауелсиздик дома №1-440, переулок Бала-Бургем дома №2-22, улица Молда Муса дома №1-213, улица Коктобе дома №1-70, улица К.Азирбаева дома №1-10, улица Тоныкок дома №1-27 (нечетный), улица Сугир дома №1-37 (нечетный), улица Кулыншак дома №2-44 (четный), 1-41 (нечетный), переулок Строительный дома №3-28, улица Ардакты ана дома №3-46, переулок Алпамыс батыра дома №4-35, улица Байсейтова дома №2-53, проспект Яссави дома №20-86 (четный), 21-79 (нечетный), улица Парасат.
Избирательный участок №37
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина №15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №24 имени Турара Рыскулова" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Алтынсарина дома №26, улица Ш.Уалиханова дома №44-62 (четный), микрорайон "Болашак": улица Райымбека Сейтметова, улица Насыра Фазылова, улица Адыла Якубова, улица Касыма Кайсенова, улица Утебая Исабекова, микрорайон Жетысу (микрорайон № 74): улица Бес арыс, улица Жалантос батыр, улица Байтерек, улица Тайбурыл, улица Мойынкум, улица Тассарай, улица Сарайшык.
Избирательный участок №899
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина №15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №24 имени Турара Рыскулова" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Т.Рыскулова дома №56-100 (четный), 21-63 (нечетный), улица Ш.Уалиханова дома №62, улица Аль-Фараби дома №20-58 (четный), 51-59 (нечетный), улица Алтынсарина дома №9А, 9Б, 11, 11Б, 22, 24, улица Али Бекенова дома №2А, 4А, 18, 47, 47А, 49, 53, 53А, 58, 63, 65, 67 (нечетный).
Избирательный участок №38
Центр: город Кентау, улица Т.Рыскулова №111, здание государственного коммунального казенного предприятия "Городская поликлиники города Кентау".
Границы: улица М.Жумабаева, улица М.Макатаева, переулок Желтоксан, улица Шанырак, улица Суйинбая, переулок Карасай, улица Спатаева, улица Т.Айбергенова, улица Керегетас, улица Металлургов, улица Б.Майлина, улица С.Кожамкулова, улица И.Есенберлина, улица Т.Бокина, улица С.Муканова, улица А.Байтурсынова, улица Сералиева, улица Алимкулова, улица Жансугирова, улица С.Рахимова, улица Темирказык.
Избирательный участок №39
Центр: город Кентау, улица С.Байтерекова №2Б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Шамши Калдаякова" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" акимата города Кентау.
Границы: проспект Яссави дома №103, проспект Абая дома №1-11 (нечетный), 4, 4А, 5А, 6, 6А, 7А, улица Дулатова дома №50-68 (четный), улица Алтынсарина дома №1, 3, 4, улица С.Байтерекова дома № 1-17 (нечетный), улица Култегин дома №10-17 (нечетный), проспект Кунаева дома № 17, 19, 23-31 (нечетный), улица Аблайхана дома №38, 49, улица Спивакова дома №1-16.
Избирательный участок №40
Центр: город Кентау, улица Гагарина №28, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная школа-гимназия имени Узбекали Жанибекова" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Төле би көшесі №52, 54, 56 үйлер, Абылайхан көшесі №32-36 (жұп), 37-47 (тақ) үйлер, Гагарин көшесі №1-43 үйлер, Жамбыл көшесі №25-33 (тақ), 44-54 (жұп) үйлер, Тоқтаров көшесі №3-17, 23-45 (тақ), 4-56 (жұп) үйлер, Мыңжылқы тұйығы № 1-9 (тақ), №10 үйлер, Тұлпар тұйығы №3-9 (тақ), 2-18 (жұп) үйлер.
№41 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі №90, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы №1 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ш.Уалиханов көшесі №66, 68, 72, 74 үйлер, Әл-Фараби көшесі №61, 63, 69, 84, 86, 88 үйлер, Абай даңғылы №10, 12, 14, 19, 23, 25, 25А үйлер.
№ 894 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі № 90, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы № 1 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай даңғылы №15В, 17, 19 үйлер, Төле би көшесі №59, 59А, 59Б, 61, 65, 65А, 78, 80, 86, 88, 92, 94 үйлер, Яссауи даңғылы №89, 89А, 91 үйлер, Әл-Фараби көшесі №65А, 65Б, 65В, 94, 96, 98 үйлер.
№42 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Момышұлы көшесі №64, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Мұхтар Әуезов атындағы №22 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қонаев даңғылы № 4-14 (жұп) үйлер, Яссауи даңғылы №93, 95, 96, 98, 97 үйлер, Төле би көшесі №62-68 (жұп), 45-53 (тақ), 47А, 47Б, 47В, 53А үйлер, Момышұлы көшесі №56-62 (жұп), 62А үйлер.
№43 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Момышұлы көшесі №65, "Қожа Ахмет Яссауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университетінің Кентау институты" филиалының ғимараты.
Шекаралары: Ш.Уалиханов көшесі № 130, Әл-Фараби көшесі №83, 85, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114 үйлер, Құралбаев көшесі №114, 116, 118 үйлер, Момышұлы көшесі №65А, 68, 70, 71-81 үйлер, А.Өмірбеков көшесі №1-16 үйлер, №65 шағын аудан: Мырзашөл көшесіндегі үйлер, Қызылқұм көшесі, Самұрық көшесі, №66 шағын аудан: Ордалы көшесі, Ұлағат көшесі, №67 шағын аудан, Сарыарқа шағын ауданы (№68 шағын аудан): Кенші даңқы көшесі, Қаратау тәжі көшесі, Ордабасы көшесі, Әулиеата көшесі, Ұлы Дала көшесі, Жеңіс көшесі, Шымкент көшесі, Отырар көшесі, Байбол Өтепбаев көшесі.
№44 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, С. Мауленқұлов көшесі, №168 Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы №19 ақпараттық технологиялар мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Мәуленқұлов көшесі №186-220 үйлер, Алтын орда көшесі №1-23 үйлер, Жүнісов көшесі №63-118 үйлер, Талды су көшесі №1-23 үйлер, Ырмақ көшесі №1-19 үйлер, Қыпшақбаев көшесі №1-19 үйлер, Қалауова көшесі №1, 3, 4, 142 үйлер, Ниязов көшесі №1-12 үйлер, Ұлытау көшесі №1-15 үйлер, Жерұйық көшесі №3-14 үйлер, Бүргем көшесі №1-96 үйлер, Жұлдыз шағын ауданы, Астана шағын ауданы, Түркістан шағын ауданы, Нұрлы жол шағын ауданы (№15 шағын аудан), Шұғыла шағын ауданы: Нұртас Оңдасынов көшесі, Қазыбек би көшесі, Әйтеке би көшесі, Әбілхайыр хан көшесі, Қарабура көшесі, Жұмабек Тәшенов көшесі, Төлеген Момбеков көшесі, Әшірбек Сығай көшесі, Бекзат Саттарханов көшесі, Ұлытау шағын ауданы (№69 шағын аудан): Орбұлақ көшесі, Үшқоңыр көшесі, Сырдария көшесі, Бекарыс көшесі, Жанарыс көшесі, Ақарыс көшесі, Байжансай көшесі.
№45 сайлау учаскесі

Границы: улица Толеби дома № 52, 54, 56, улица Аблайхана дома №32-36 (четный), 37-47 (нечетный), улица Гагарина дома №1-43, улица Жамбыла дома №25-33 (нечетный), 44-54 (четный), улица Тохтарова дома №3-17, 23-45 (нечетный), 4-56 (четный), переулок Мынжылкы дома №1-9 (нечетный), 10, переулок Тулпар дома №3-9 (нечетный), 2-18 (четный).
Избирательный участок №41
Центр: город Кентау, улица Аль-Фараби №90, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1 имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Ш.Уалиханова дома №66, 68, 72, 74, улица Аль-Фараби дома №61, 63, 69, 84, 86, 88, проспект Абая дома №10, 12, 14, 19, 23, 25, 25А.
Избирательный участок №894
Центр: город Кентау, улица Аль-Фараби №90, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1 имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: проспект Абая дома №15В, 17, 19, улица Толеби дома №59, 59А, 59Б, 61, 65, 65А, 78, 80, 86, 88, 92, 94, проспект Яссави дома №89, 89А, 91, улица Аль-Фараби дома №65А, 65Б, 65В, 94, 96, 98.
Избирательный участок №42
Центр: город Кентау, улица Момышулы №64, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №22 имени Мухтара Ауезова" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: проспект Кунаева дома №4-14 (четный), проспект Яссави дома №93, 95, 96, 98, 97, улица Толеби дома №62-68 (четный), № 45-53 (нечетный), №47А, 47Б, 47В, 53А, улица Момышулы дома №56-62 (четный), 62А.
Избирательный участок №43
Центр: город Кентау, улица Момышулы №65, здание филиала "Кентауского института международного казахско-турецкого университета имени Ходжа Ахмета Яссави".
Границы: улица Ш.Уалиханова дома № 130, улица Аль-Фараби дома №83, 85, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, улица Куралбаева дома №114, 116, 118, улица Момышулы дома №65А, 68, 70, 71-81, улица А.Умирбекова дома №1-16, №65 микрорайон: улица Мырзашол, улица Кызылкум, улица Самурык, №66 микрорайон: улица Ордалы, улица Улагат, №67 микрорайон, микрорайон Сарыарка (№68 микрорайон): улица Кенши данкы, улица Каратау тажи, улица Ордабасы, улица Аулие ата, улица Улы Дала, улица Женис, улица Шымкент, улица Отырар, улица Байбола Утепбаева.
Избирательный участок №44
Центр: город Кентау, улица С.Мауленкулова №168, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей информационных технологий №19 имени А.Молдагуловой" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица С. Мауленкулова дома №168-220, улица Алтын орда дома №1-23, улица Жунусова дома №63-118, улица Талды су дома №1-23, улица Ырмак дома №1-19, улица Кыпшакбаева дома №1-19, улица Калауова дома №1, 3, 4, 142, улица Ниязова дома №1-12, улица Улытау дома №1-15, улица Жеруйык дома №3-14, улица Бургем дома №1-96, микрорайон Жулдыз, микрорайон Астана, микрорайон Туркестан, микрорайон Нурлы жол, микрорайон Шугыла: улица Нуртаса Ондасынова, улица Казыбек би, улица Айтеке би, улица Абилхайыра хана, улица Карабура, улица Жумабека Ташенова, улица Толегена Момбекова, улица Аширбека Сыгая, улица Бекзата Саттарханова, микрорайон Улытау (№69 микрорайон): улица Орбулак, улица Ушконыр, улица Сырдария, улица Бекарыс, улица Жанарыс, улица Акарыс, улица Байжансай.
Избирательный участок №45

Орталығы: Кентау қаласы, Сатпаев көшесі №2, Қарнақ ауылы, Құсшыата елді мекені, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "№15 Төрткүл-Төбе жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: А.Жұбанов көшесі №1-33 үйлер, Кентау көшесі №1-39 үйлер, Құсшыата көшесі №1-18 үйлер, Сатпаев көшесі №1-53 үйлер, Сүйіліш батыр көшесі №1-61 үйлер, Ынтымақ көшесі №1-9 үйлер, Ырысты көшесі №1-69 үйлер.
№46 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Абылайхан көшесі №15, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Ататүрік атындағы №4 орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Төле би көшесі №4-50 (жұп), 5-25 (тақ) үйлер, Білге қаған тұйығы №1-18 үйлер, Әуезов көшесі №2-38 (жұп), 3-25 (тақ) үйлер, Жамбыл көшесі №2-42 (жұп), 3-23 (тақ) үйлер, Пушкин көшесі №1-46 үйлер, Логинов көшесі №4-44, 24А (жұп), 3-29 (тақ) үйлер, Береговая көшесі (Жайық) №2, 3, 5, 7 үйлер, Ерназаров көшесі №1-15 (тақ), 4-26 (жұп) үйлер, Ататүрік көшесі №4-14 (жұп), 7-13 (тақ) үйлер, Құрманғазы көшесі №16-38 (жұп) үйлер, Құрманғазы тұйығы №3-20 үйлер, Дулатов көшесі №5-43 (тақ) үйлер, Абылайхан көшесі №3-35 (тақ), 14-30 (жұп) үйлер.
№47 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Абылайхан көшесі №10, "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: К.Сыпатаев көшесі №1-23 үйлер, Бейбітшілік көшесі, Оғызтау көшесі, Дулатов көшесі №2-44 (жұп) үйлер, Сәтпаев көшесі №1-61 үйлер, Мұратбаев көшесі №1-93 (тақ) үйлер, Шахтерская көшесі, Ащысай көшесі №1-29 үйлер, Тараз көшесі №1-34 үйлер, Қалдаяқов көшесі №1-34 үйлер, Аманжолов көшесі №1-36 үйлер, Ермұхан Бекмаханов көшесі №3-24 үйлер, Торайғыров көшесі, Мүсірепов көшесі №3-39 үйлер.
№48 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Чехов көшесі №19, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Сұлтанбек Қожанов атындағы №9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байылдыр көшесі №1-63 үйлер, Абай көшесі №1-19 үйлер, Біресік көшесі №5-39 үйлер, Жангелдин көшесі №1-40 үйлер, Чехов көшесі №1-20 үйлер, Әлихан Бөкейхан көшесі №1-42 үйлер, Алтынсарин көшесі №1-58 үйлер, Маметов көшесі №3-90 үйлер, Кенесары хан көшесі №1-31 үйлер, Аманқұл Датқа көшесі №2-38 үйлер, Қажымұқан көшесі №14, 15, 17 үйлер, Байылдыр тұйығы-1 №3, 5, 7 үйлер, Байылдыр тұйығы-2, Байылдыр тұйығы-3 №4, 64, 65 үйлер, Байылдыр тұйығы-4 №4–97 үйлер.
№49 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Панфилов көшесі №29, "Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Кентау электр желілерінің ғимараты.

Центр: город Кентау, село Карнак, населенный пункт Кусшыата, улица Сатпаева №2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №15 Торткуль Тобе" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица А.Жубанова дома №1-33, улица Кентау дома №1-39, улица Кусшыата дома №1-18, улица Сатпаева дома №1-53, улица Суйилиш батыр дома №1-61, улица Ынтымак дома №1-9, улица Ырысты дома №1-69.
Избирательный участок №46
Центр: город Кентау, улица Аблайхана №15, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №4 имени Ататюрка" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Толеби дома №4-50 (четный), 5-25 (нечетный), переулок Билге каган дома №1-18, улица Ауезова дома №2-38 (четный), 3-25 (нечетный), улица Жамбыла дома №2-42 (четный), 3-23 (нечетный), улица Пушкина дома №1-46, улица Логинова дома №4-44, 24А (четный), 3-29 (нечетный), улица Береговая дома №2, 3, 5, 7, улица Ерназарова дома №1-15 (нечетный), 4-26 (четный), улица Ататюрка дома №4-14 (четный), 7-13 (нечетный), улица Курмангазы дома №16-38 (четный), переулок Курмангазы дома №3-20, улица Дулатова дома №5-43 (нечетный), улица Аблайхана дома №3-35 (нечетный), 14-30 (четный).
Избирательный участок №47
Центр: город Кентау, улица Аблайхана №10, здание государственного коммунального учреждения "Центр молодежных ресурсов".
Границы: улица К.Сыпатаева дома №1-23, улица Бейбитшилик, улица Огызтау, улица Дулатова дома №2-44 (четный), улица Сатпаева дома №1-61, улица Муратбаева дома №1-93 (нечетный), улица Шахтерская, улица Ачисайская дома №1-29, улица Тараз дома №1-34, улица Калдаякова дома №1-34, улица Аманжолова дома №1-36, улица Ермукана Бекмаханова дома №3-24, улица Торайгырова, улица Мусирепова дома №3-39.
Избирательный участок №48
Центр: город Кентау, село Баялдыр, улица Чехова №19, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9 имени Султанбека Кожанова" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Байылдырская дома №1-63, улица Абая дома №1-19, улица Биресик дома №5-39, улица Жангельдина дома №1-40, улица Чехова дома №1-20, улица Алихана Бокейхана дома №1-42, улица Алтынсарина дома №1-58, улица Маметова дома №3-90, улица Кенесары хана дома №1-31, улица Аманкул Датка дома №2-38, улица Кажымукана дома № 14, 15, 17, переулок Байылдырский-1 дома №1, 3, 5, 7, переулок Байылдырский-2, переулок Байылдырский-3 дома №4, 64, 65, переулок Байылдырский-4 дома №4–97.
Избирательный участок №49
Центр: город Кентау, улица Панфилова №29, здание электрических сетей города Кентау товарищества с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык Транзит".

Шекаралары: Қашаубаев көшесі №2-14 (жұп), 3-13 (тақ) үйлер, Момышұлы көшесі №2, 4, 6, 14-28 (жұп), 1-47 (тақ) үйлер, Сейхұн тұйығы №1-10 үйлер, Космодемьянская көшесі №1-19 (тақ) үйлер, Жанарыстанов көшесі №1-20 үйлер, Панфилов көшесі №1-19 (тақ), 2-32 (жұп) үйлер, Қорқытата көшесі №2-38, 5-25 үйлер, Логинов көшесі №48-56, 62-78 (жұп), 41-51 (тақ) үйлер, Ерназаров көшесі №30-78 (жұп) 46А, 50А, №17-49 (тақ), 45В үйлер, Маметов көшесі №2-20 (жұп), №9, 15 үйлер, Мырғалымсай тұйығы №1-15 үйлер, Әуезов көшесі №39-70 үйлер, Островский тұйығы №2-10 үйлер, Нахимов тұйығы №3-25 (тақ), 4-42 (жұп) үйлер, Ақселеу Сейдімбек тұйығы №4-16, 3-13 үйлер, Ордабасы тұйығы №1-10 үйлер, Келіншектау тұйығы №3-18 үйлер, Фисатиди тұйығы №1-14 үйлер, Рахимов тұйығы №1-12 үйлер, Амангелді көшесі №2-42 (жұп), 3-39 (тақ) үйлер, Ататүрік көшесі №18-42 (жұп), 15-49 (тақ), 52 үйлер, Шоқай көшесі №1-110 үйлер, Навои көшесі №1-48 үйлер.
№50 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қонаев даңғылы №39, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы №12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Яссауи даңғылы №108, 108А үйлер, Панфилов көшесі №21-27 (тақ), 48, 52 үйлер, Момышұлы көшесі №49-59 (тақ), 53А, 38-50 (жұп) үйлер, Мұқшаев көшесі №1-10 үйлер, Қонаев даңғылы №16, 20, 22, 24, 33, 37 үйлер, Төле би көшесі №27, 29, 31, 35-43 (тақ) үйлер, Гагарин көшесі №44-50 (жұп), 47-53 (тақ) үйлер, Логинов көшесі №46, 46А, 46Б, 46В үйлер, Бала би-1 тұйығы.
№51 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қонаев даңғылы №26, "Кентау қалалық орталық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: Жабық учаске.
№52 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Панфилов көшесі №50, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Юрий Гагарин атындағы №16 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Панфилов көшесі №35, 37 үйлер, Яссауи даңғылы №110, 110А, 112, 114 үйлер, Қонаев даңғылы №28-32 (жұп), 41-59 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №92-100 (жұп) үйлер, Қорқыт ата көшесі №40-56 (жұп) үйлер.
№53 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Құралбаев көшесі №83, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы №14 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Сейфуллин көшесі №93-107, 93А, 105А (тақ), 104, 110А үйлер, Қонаев даңғылы №34-60, 34А (жұп) үйлер, Құралбаев көшесі №79, 81, 92, 94, 91-157 үйлер, №78 шағын ауданы: Өркен көшесі, Молшылық көшесі, Атамекен шағын ауданы, (№75 шағын ауданы): Жеті жарғы көшесі, Сығанақ көшесі, Күлтөбе көшесі, Жеті қазына көшесі, Түйетас көшесі, Дәстүр көшесі, Көктерек көшесі, Зеңгіш баба көшесі, Таңшолпан көшесі, Майлы қожа тұйығы № 10 үй үйлер.
№895 сайлау учаскесі

Границы: Кашаубаева дома №2-14 (четный), 3-13 (нечетный), улица Момышулы дома №2, 4, 6, 14-28 (четный), 1-47 (нечетный), переулок Сейхун дома №1-10, улица Космодемьянская дома №1-19 (нечетный), улица Жанарыстанова дома №1-20, улица Панфилова дома №1-19 (нечетный), 2-32 (четный), улица Коркытата дома №2-38, 5-25, улица Логинова дома № 48-56, 62-78 (четный), 41-51 (нечетный), улица Ерназарова дома №30-78 (четный), 46А, 50А, 17-49 (нечетный), 45В, улица Маметова дома №2-20 (четный), 9, 15, переулок Миргалимсайский дома №1-15, улица Ауэзова дома №39-70, переулок Островский дома №2-10, переулок Нахимова дома №3-25 (нечетный), 4-42 (четный), переулок Акселеу Сейдимбека дома №4-16, 3-13, переулок Ордабасы дома №1-10, переулок Келиншектау дома №3-18, переулок Фисатиди дома №1-14, переулок Рахимова дома №1-12, улица Амангельди дома №2-42 (четный), 3-39 (нечетный), улица Ататюрка дома №18-42 (четный), 15-49 (нечетный), 52, улица Шокая дома №1-110, улица Навои дома №1-48.
Избирательный участок №50
Центр: город Кентау, проспект Кунаева №39, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №12 имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: проспект Яссави дома №108, 108А, улица Панфилова дома №21-27 (нечетный) 48, 52, улица Момышулы дома №49-59 (нечетный), 53А, 38-50 (четный), улица Мукшаева дома №1-10, проспект Кунаева дома №16, 20, 22, 24, 33, 37, улица Толеби дома №27, 29, 31, 35-43 (нечетный), улица Гагарина дома №44-50 (четный), 47-53 (нечетный), улица Логинова дома №46, 46А, 46Б, 46В, переулок Бала би-1.
Избирательный участок №51
Центр: город Кентау, проспект Кунаева №26, здание государственного коммунального предприятие "Кентауская городская центральная больница".
Границы: Закрытый участок.
Избирательный участок №52
Центр: город Кентау, улица Панфилова №50, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №16 имени Юрия Гагарина" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Панфилова дома №35, 37, проспект Яссави дома № 110, 110А, 112, 114, проспект Кунаева дома №28-32 (четный), 41-59, улица С.Сейфуллина дома №92-100 (четный), улица Коркыт ата дома №40-56 (четный).
Избирательный участок №53
Центр: город Кентау, улица Куралбаева №83, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №14 имени Аль-Фараби" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица С.Сейфуллина дома №93-107, 93А, 105А (нечетный), 104, 110А, проспект Кунаева дома №34-60, 34А (четный), улица Куралбаева дома № 79, 81, 92, 94, 91-157, микрорайон №78: улица Оркен, улица Молшылык, микрорайон Атамекен (микрорайон №75): улица Жети жаргы, улица Сыганак, улица Култобе, улица Жети казына, улица Туйетас, улица Дастур, улица Коктерек, улица Зенгиш баба, улица Таншолпан, переулок Майлы кожа дом №10.
Избирательный участок №895

Орталығы: Кентау қаласы, Құралбаев көшесі №83, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы №14 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Мәуленқұлов көшесі №106, 110,112, 114, 116, 118,124А үйлер, Ш.Уалиханов көшесі № 132-140, 160-164, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188 үйлер, №60 шағын ауданы, Тұран шағын ауданы (№61 шағын ауданы): Қаратөбе көшесі, Балбырауын көшесі, Ақбикеш көшесі, Байқоңыр көшесі, Руханият көшесі, Баянауыл көшесі, Алтынқазық көшесі, Айсауыт көшесі, Сайрам көшесі, Теріскей көшесі, Елқоныс көшесі, Қаратау шағын ауданы: Ізгілік көшесі, Торғауыт көшесі, Ақсай көшесі, Гумер Миннибаев көшесі, Босаға көшесі, Керей хан көшесі, Әз Жәнібек хан көшесі, Қазығұрт көшесі, Дарабоз көшесі.
№54 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ерубаев көшесі №15, "№7 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: С.Сейфуллин көшесі №73-89 (тақ), 56-88 (жұп) үйлер, Мұрагер тұйығы №1-29 (тақ), 2-18 (жұп) үйлер, Ерубаев көшесі №1-17 үйлер, Бөгенбай батыр көшесі №1-41 (тақ), 2-36 (жұп) үйлер, Құралбаев көшесі №1-77 (тақ), 2-10, 14, 18-40 (жұп), 58-78 (жұп) үйлер, Кенесары Қасымұлы көшесі № 1-57 (тақ), 2-68 (жұп) үйлер, Медеу тұйығы №1-21, 2-16 үйлер, Хиуаз Доспанова тұйығы №2-14 (жұп), 1-19 (тақ) үйлер, Қабанбай батыр көшесі №1-10, 16-28 (жұп), 82-86 үйлер, Түркістан тұйығы №1-23 (тақ), 2-20 (жұп) үйлер, Ж.Нұрмұғаммедұлы көшесі, Мерғали Қалдыбеков тұйығы №1-22 үйлер, Баян батыр көшесі №1-22 үйлер, Рақымжан Қошқарбаев тұйығы №2-22 үйлер, Майлы қожа тұйығы № 1-25 үйлер, Сауран батыр көшесі, Диірменші көшесі, Еңбекші тұйығы №1-17 (тақ), 2-16 (жұп) үйлер, Жиренше шешен көшесі №1-11, 84, 86, 86А, Қонаев даңғылы №61-91 (тақ) үйлер, Датұлы көшесі №1-38 үйлер, Қалауова көшесі, Қобланды батыр көшесі №35-67 (тақ), 32-54 (жұп).
№55 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шоқай көшесі №12, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Шортанбай Қанайұлы атындағы №2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: С.Сейфуллин көшесі №1-71 (тақ), 2-54 (жұп) үйлер, Қобыланды батыр көшесі №19-33 (тақ), № 18-30 (жұп) үйлер, Молдағалиев көшесі №4-34 үйлер, Жібек жолы көшесі №3-20, 30, 19-41 үйлер, Печенюк тұйығы №2-9 үйлер, Құрманғазы көшесі №40-86, 60А (жұп) үйлер, Сегіз сері көшесі №4-20 (тақ), 3-25 (жұп) үйлер, Ерубаев көшесі №19-61 үйлер, Кондабаров тұйығы №2-12 үйлер, Логинов көшесі №80-98 (жұп), 53-61 (тақ) үйлер.
№56 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, улица Куралбаева №83, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №14 имени Аль-Фараби" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица С. Мауленкулова дома №106, 110, 112, 114, 116, 118, улица Ш.Уалиханова дома №132-140, 160-164, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, микрорайон №60, микрорайона Туран (№61 микрорайон): улица Каратобе, улица Балбырауын, улица Акбикеш, улица Байконыр, улица Руханият, улица Баянауыл, улица Алтынказык, улица Айсауыт, улица Сайрам, улица Терискей, улица Елконыс, микрорайон Каратау: улица Изгилик, улица Торгауыт, улица Аксай, улица Гумера Миннибаева, улица Босага, улица Керей хана, улица Аз Жанибек хана, улица Казыгурт, Дарабоз.
Избирательный участок №54
Центр: город Кентау, улица Ерубаева №15, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж №7".
Границы: улица С.Сейфуллина дома №73-89 (нечетный), 56-88 (четный), переулок Мурагер дома №1-29 (нечетный), 2-18 (четный), улица Ерубаева дома №1-17, улица Богенбай Батыра дома №1-41 (нечетный), 2-36 (четный), улица Куралбаева дома №1-77 (нечетный), 2-10, 14, 18-40 (четный), 58-78 (четный), улица Кенесары Касымулы дома №1-57 (нечетный), 2-68 (четный), переулок Медеу дома №1-21, 2-16, переулок Хиуаза Доспанова дома №2-14 (четный), 1-19 дома (нечетный), улица Кабанбай Батыра дома №1-10, 16-28 (четный), 82-86, переулок Туркестанский дома №1-23 (нечетный), 2-20 (четный), улица Ж.Нурмугаммедулы, переулок Мергали Калдыбекова дома №1-22, улица Баян батыра дома №1-22, переулок Рахымжана Кошкарбаева дома №2-22, переулок Майлы кожа дома №1-25, улица Сауран батыр, улица Дирменши, переулок Енбекши дома №1-17 (нечетный), 2-16 (четный), улица Жиренше шешен дома №1-11, 84, 86, 86А, проспект Кунаева дома №61-99 (нечетный), улица Датулы дома №1-38, улица Калауова, улица Кобланды батыр дома №35-67 (нечетный), 32-54 (четный).
Избирательный участок №55
Центр: город Кентау, улица Шокая №12, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 имени Шортанбая Канайулы" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица С.Сейфуллина дома №1-71 (нечетный), 2-54 (четный), улица Кобыланды батыр дома №19-67 (нечетный), 18-54 (четный), улица Молдагалиева дома №4-34, улица Жибек жолы дома №3-20, 30, 19-41, переулок Печенюк дома №2-9, улица Курмангазы дома №40-86, 60А (четный), улица Сегиз сери дома №4-20 (четный), 3-25 (нечетный), улица Ерубаева дома №19-61, переулок Кондабарова дома №2-12, улица Логинова дома №80-98 (четный), 53-61 (нечетный).
Избирательный участок №56

Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №6, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Алишер Навои атындағы №17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Каленов көшесі №11, 27, 31, 31А, 33, 35, 34, 36, 37, 39 үйлер, Алтынсарин көшесі №8, 10, 14, 18, 20, 14/1, 14/2, 14/3 үйлер, Шүлембаев көшесі №2-10 үйлер, Тәжімбетов көшесі №3-11 (тақ) үйлер, Балхаш тұйығы, Каленов көшесі №1-9 (тақ), 26 үйлер, Алаш тұйығы №2-30 (жұп), 1-23 (тақ) үйлер, Рысқұлов көшесі №1-19 (тақ), 2-30 жұп) үйлер.
№57 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №14, Кентау қаласы әкімдігінің Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Кентау қалалық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алтынсарин көшесі №5, 7, 9 үйлер, Ақансері тұйығы №1-50 үйлер, Тынышбаев тұйығы №3-50 үйлер, Молдағұлова тұйығы №3-52 үйлер, Асанова тұйығы №1-54 үйлер, Досжанова тұйығы №2-51 үйлер, Бөкейхан көшесі №2-68 (жұп), № 1-57 (тақ) үйлер, Шәкәрім көшесі №4-58 (жұп), 7-59 (тақ) үйлер, Иманбаев көшесі №3-57 (тақ), 4-86 (жұп) үйлер, Яссауи даңғылы №1-25 (тақ), 2-18 (жұп) үйлер, Тәттімбет тұйығы №1-15 үйлер, Мұратбаев көшесі №2-58 (жұп), 95-177 (тақ) үйлер.
№58 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Ш.Қанайұлы көшесі №1, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Махмуд Қашғари атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шаштөбе көшесі №1-50 үйлер, Панфилов көшесі №37-40 үйлер, Байтереков көшесі, Әмір Темір көшесі №1-20 үйлер, Омаров көшесі №1-9 үйлер, Еңбеккер көшесі №2-16 үйлер, Рахметов көшесі №1-15 үйлер, Табиғат көшесі №1-26 үйлер, Береке көшесі №1, 7, 10 үйлер, Бабатай қақпа көшесі №2-30 үйлер, Айбек көшесі №2-12 үйлер, Наурыз көшесі №1-9 үйлер, Абдуллаев көшесі №1-34 үйлер, Хантөбе көшесі №1-34 үйлер, Солнечная көшесі №1-36 үйлер, Гартебе көшесі №1-9 үйлер, Шортанбай көшесі №1-14 үйлер, Ялгыз тол көшесі №1-3 үйлер, Қарнақ көшесі № 3-77 үйлер, Нышан қақпа көшесі №1-14 үйлер.
№59 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Шаштөбе көшесі №107, Қарнақ ауылы, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Шаштөбе жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: З.Тойметов көшесі, Қарағаш көшесі №1-16 үйлер, Шаштөбе көшесі №51-148 үйлер, Сахил көшесі №1-24 үйлер, Б.Қоған көшесі №1-11 үйлер, М.Қашғари көшесі №1-12 үйлер, Қашғари тұйығы №1-22 үйлер, М.Хайдар Дулати көшесі № 1-18 үйлер, Тіршілік көшесі, Күнгей көшесі, Жаңа бақ көшесі, Көлбасы көшесі №1-11 үйлер, Қызыл арық көшесі №1-6 үйлер, Жүсіп Баласағұн көшесі, Кахраман көшесі, Бумын қаған көшесі, Махмут Қашғари көшесі, Қарағаш көшесі, Атбасы көшесі, Абылғазы көшесі №1-12 үйлер, Қос диірмен көшесі, Абылғазы көшесі №1-12 үйлер, Алма бақ көшесі №1-24 үйлер, Жел диірмені көшесі №1-48 үйлер, Есімхан Шағайұлы көшесі, Әмір Темір көшесі №21-60 үйлер, Ігілік көшесі, А.Құдайбергенов көшесі.
№60 сайлау учаскесі

Центр: город Кентау, улица Алтынсарина №6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №17 имени Алишера Навои" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Каленова дома №11, 27, 31, 31А, 33, 35, 34, 36, 37, 39, улица Алтынсарина дома №8, 10, 14, 18, 20, 14/1, 14/2, 14/3, улица Шулембаева дома №2-10, улица Тажимбетова дома №3-11 (нечетный), переулок Балхаш, улица Каленова дома №1-9 (нечетный), 26, переулок Алаш дома №1-23 (нечетный), 2-30 (четный), улица Рыскулова дома №1-19 (нечетный), 2-30 (четный).
Избирательный участок №57
Центр: город Кентау, улица Алтынсарина №14, здание коммунального государственного учреждения "Кентауская городская централизованная библиотечная система" Кентауского городского отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Кентау.
Границы: улица Алтынсарина дома № 5, 7, 9, переулок Акансери дома № 1-50, переулок Тынышбаева дома №3-50, переулок Молдагулова дома №3-52, переулок Асанова дома №1-54, переулок Досжанова дома №2-51, улица Бокейхана дома №2-68 (четный), 1-57 (нечетный), улица Шакарима дома №4-58 (четный), 7-59 (нечетный), улица Иманбаева дома №3-57 (нечетный), 4-86 (четный), проспект Яссави дома №1-25 (нечетный), 2-18 (четный), переулок Таттимбета дома №1-15, улица Муратбаева дома №2-58 (четный), 95-177 (нечетный).
Избирательный участок №58
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Ш.Канайулы №1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей имени Махмуда Кашгари" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Шаштобе дома №1-50, улица Панфилова дома №37-40, улица Байтерекова, улица Амира Темира дома №1-20, улица Омарова дома №1-9, улица Енбеккер дома №2-16, улица Рахметова дома №1-15, улица Табигат дома №1-26, улица Береке дома №1, 7, 10, улица Бабатай какпа дома №2-30, улица Айбек дома №2-12, улица Наурыз дома №1-9, улица Абдуллаев дома №1-34, улица Хан тобе дома №1-34, улица Солнечная дома №1-36, улица Гартебе дома №1-9, улица Шортанбай дома №1-14, улица Ялгыз тол дома №1-3, улица Карнак дома №3-77, улица Нышан какпа дома №1-14.
Избирательный участок №59
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Шаштобе №107, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Шаштобе" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица З.Тойметов, улица Карагаш дома №1-16, улица Шаштобе дома №51-148, улица Сахил дома №1-24, улица Б.Коган дома №1-11, улица М.Кашгари дома №1-12, переулок Кашгари дома №1-22, улица М.Хайдар Дулати дома №1-18, улица Тиршилик, улица Кунгей, улица Жана бак, улица Колбасы дома №1-11, улица Кызыл арык дома №1-6, улица Жусип Баласагун, улица Кахраман, улица Бумын каган, улица Махмут Кашкари, улица Карагаш, улица Атбасы, улица Абылгазы дома №1-12, улица Кос дирмен, улица Алма бак дома №1-24, улица Жел дирмен дома №1-48, улица Есимхана Шагайулы, улица Амира Темира дома №21-60, улица Игилик, улица А.Кудайбергенова.
Избирательный участок №60

Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі №3, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Александр Сергеевич Пушкин атындағы №6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Еспенбетов көшесі №1-97 үйлер, Қаратау көшесі №1-96 үйлер, Хантағы көшесі №3-441А үйлер, Иманов көшесі №1-122А үйлер, Үсенбаев көшесі №1-72 үйлер.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Халел Досмұхамедұлы көшесі №17А, "Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына қарасты Хантағы ауылдық клуб ғимараты
Шекаралары: Бірлік көшесі №1-23 үйлер, Халел Досмұхамедұлы №2-40 үйлер, Тоқсанбаев көшесі №1-87 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №1-109/2 үйлер, Төкенов көшесі №1-14 үйлер.
№ 62 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Халел Досмұхамедұлы көшесі №15, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Абай атындағы №5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Н.Төреқұлов көшесі №1-104 үйлер, Достық көшесі №1-163 үйлер, Тоқаев көшесі №2-206 үйлер, Назаров көшесі №1-80 үйлер, Торлан көшесі №1-44 үйлер, "Шоқтас" елдімекеніндегі көшелер: Таңбалы тас көшесі, Қалыңсай көшесі, Иқан су көшесі, Ойық көшесі, Тасбұлақ көшесі, Талдыбұлақ көшесі, Жүзімдік көшесі, Береке көшесі, Ырысты көшесі, Қайнар бұлақ көшесі, Қарасу көшесі, Ақтас көшесі, Үшбұлақ көшесі, Көкбел ата көшесі, Жемісті көшесі, Аққайың көшесі, Қызылкөл көшесі, Балды су көшесі, Дауылпаз көшесі, Қарашық көшесі, Ұлыс көшесі, Ақбұлақ көшесі, Мыңбұлақ көшесі, Қасымбек қары көшесі, Қотырбұлақ көшесі.
№63 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Жангелдин көшесі №44, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Максим Горький атындағы №8 шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ортанды көшесі №1-31 үйлер, Момышұлы көшесі №1-57 үйлер, Жабақов көшесі №3-74 үйлер, Досжанова көшесі №3-32 үйлер, Абай көшесі №3-19 үйлер, Шыналиев көшесі №5-16 үйлер, Рысқұлов көшесі №1-37 үйлер, Аққожаев көшесі №4-44 үйлер, Нышанбаев көшесі №1-16 үйлер, Аманкелді көшесі №2-53 үйлер, Жангелдин көшесі №33-46 үйлер.
№64 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Құлымбетов көшесі №45, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Жамбыл Жабаев атындағы №7 шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Рыскулбекова №3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №6 имени Александра Сергеевича Пушкина" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Еспенбетова дома №1-97, улица Каратау дома №1-96, улица Кантаги дома №3-441а, улица Иманова дома №1-122а, улица Усенбаева №1-72.
Избирательный участок №61
Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Халела Досмухамедулы №17А, здание сельского клуба Кантаги государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Ш.Калдаякова".
Границы: улица Бирлик дома №1-23, Халела Досмухамедулы дома №2-40, улица Токсанбаева дома №1-87, улица К.Рыскулбекова дома №1-109/2, улица Тукенова дома №1-14.
Избирательный участок №62
Центр: город Кентау, село Кантаги, улица Халела Досмухамедулы №15, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа №5 имени Абая" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Н.Турекулова дома №1-104, улица Достык дома №1-163, улица Токаева дома №2-206, улица Назарова дома №1-80, улица Торлан дома №1-44, улицы населенного пункта "Шоктас": улица Танбалы тас, улица Қалынсай, улица Икан су, улица Ойык, улица Тасбулак, улица Талдыбулак, улица Жузимдик, улица Береке, улица Ырысты, улица Кайнар булак, улица Карасу, улица Актас, улица Ушбулак, улица Кокбел ата, улица Жемисти, улица Аккайын, улица Кызылколь, улица Балды су, улица Дауылпаз, улица Карачик, улица Улыс, улица Акбулак, улица Мынбулак, улица Касымбек кары, улица Котырбулак.
Избирательный участок №63
Центр: город Кентау, село Ащысай, улица Джангельдина №44, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная малокомплектная школа №8 имени Максима Горького" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Ортанды дома №1-31, улица Момышулы дома №1-57, улица Жабакова дома №3-74, улица Досжанова дома №3-32, улица Абая дома №3-19, улица Шиналиева дома №5-16, улица Рыскулова дома №1-37, улица Аккожаева дома №4-44, улица Нышанбаева дома №1-16, улица Амангельды дома №2-53, улица Джангельдина дома №33-46.
Избирательный участок №64
Центр: город Кентау, село Ащысай, улица Кулымбетова №45, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная малокомплектная школа №7 имени Жамбыла Жабаева" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.

Шекаралары: Жамбыл көшесі №1-55 үйлер, Мұқанов көшесі №1-41 үйлер, Медеу көшесі №1-29 үйлер, Торлан көшесі №1-55 үйлер, Құлымбетов көшесі №1-27 үйлер, Желеуақын көшесі №22-35 үйлер.
№65 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Түркістан көшесі №65, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Қарнақ жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қызылқия көшесі №7, 9 үйлер, Тайқазан көшесі №2-66 үйлер, Түркістан көшесі №1-98 үйлер, Әз Жәнібек көшесі №2-76 үйлер, Рахимов көшесі №1-16 үйлер, Баитов көшесі №1-20 үйлер, Ташкент көшесі №1-51 үйлер, Тахир Алим көшесі №1-70 үйлер, Нұр көшесі №1-12 үйлер, Асан Қайғы көшесі №2-11, 73, 90 үйлер, Еркіндік көшесі №4-80 үйлер, Айметов көшесі №2-24 үйлер, Жамбыл көшесі №1-79 үйлер, Сайқора көшесі №4-12 үйлер, Яссы көшесі №6, 16 үйлер, Ұлықбек көшесі №1-10, 50 үйлер, Х.Сайтмуратов көшесі, Укашата көшесі №1-11 үйлер, Қызылжол көшесі, Түркістан көшесі №99-126 үйлер, Халиков көшесі.
№66 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Э.Хабибов көшесі №42, Түркістан облысының білім басқармасының Кентау қаласының білім бөлімінің "Ахын-Тума атындағы №11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Хабибов көшесі №1-30 үйлер, Мәуелі бақ көшесі №2-37, 105 үйлер, Жеңіс көшесі №1-18 үйлер, Хамза көшесі №1-25 үйлер, Салқам Жәңгір көшесі №9-14 үйлер, Янги Абад көшесі №4, 7 үйлер, Қырғыз қақпа көшесі №1-8 үйлер, Навои көшесі №6-45 үйлер, Әл-Фараби көшесі №1-20 үйлер, Үштөбе көшесі №7-37 үйлер, Ахунтума көшесі, Үйрек ата көшесі, Ахмет Жугинеки көшесі, Дуюм тума көшесі, Аманкелді көшесі №20 үй, Бабур көшесі, Жастар көшесі, Мусилла қақпа көшесі.

Границы: улица Жамбула дома №1-55, улица Муканова дома №1-41, улица Медеу дома №1-29, улица Торланская дома №1-55, улица Кулумбетова дома №1-27, улица Желеуакын дома №22-35.
Избирательный участок № 65
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Туркестанская №65, зданиегосударственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа Карнак" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Кизилкия дома №7, 9, улица Тайказан дома №2-66, улица Туркестанская дома №1-98, улица Аз Жанибек дома №2-76, улица Рахимова дома №1-16, улица Баитова дома №1-20, улица Ташкентская дома №1-51, улица Тахир Алима дома№ 1-70, улица Нур дома №1-12, улица Асан Кайгы дома №2-11, 73, 90, улица Еркиндик дома №4-80, улица Айметова дома №2-24, улица Жамбыл дома №1-79, улица Сайкора дома №4-12, улица Яссы дома №6, 16, улица Улугбек дома №1-10, 50, улица Х.Сайтмуратова, улица Укиша ата дома №1-11, улица Кызылжол, улица Туркестан дома №99-126, улица Халикова.
Избирательный участок №66
Центр: город Кентау, село Карнак, улица Э.Хабибова №42, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа №11 имени Ахын – Тума" отдела образования города Кентау управления образования Туркестанской области.
Границы: улица Хабибова дома №1-30, улица Мауели бак дома №2-37, 105, улица Женис дома №1-18, улица Хамза дома №1-25, улица Салкам Жангира дома №9-14, улица Янги Абад дома №4, 7, улица Кыргыз какпа дома №1-8, улица Навои дома №6-45, улица Аль-Фараби дома №1-20, улица Уштобе дома №7-37, улица Ахунтума, улица Уйрек ата, улица Ахмета Жугинеки, улица Дуюм тума, улица Амангельды дом №20, улица Бабура, улица Жастар, улица Мусилла какпа.