Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 96 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 17 маусымдағы № 125 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 26 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 96 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй жайлар белгілеу туралы" қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А. Муратов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атырау облысы Білім беру
басқармасының Құрманғазы ауданы
білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аудан әкімдігінің
2026 жылғы 17 маусымдағы
№ 125 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің
2024 жылғы 25 сәуірдегі
№ 96 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде белгіленген үй-жайлар
Ауылдық округтер атаулары
Кездесу өткізілетін орындар
1
Ақкөл ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
2
Бөкейхан ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөкейхан ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
3
Дыңғызыл ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дыңғызыл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны мекемесінің көрермендер залы
4
Шортанбай ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шортанбай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
5
Көптоғай ауылдық округі
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "С. Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
6
Кудряшов ауылдық округі
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ғабит Мүсірепов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
7
Қиғаш ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қиғаш ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
8
Мақаш ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шабыт ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
9
Орлы ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өнерпаз ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
10
Сүйіндік ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүйіндік ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
11
Теңіз ауылдық округі
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ю. А. Гагарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
12
Құрманғазы ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Смағұл Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
13
Жаңаталап ауылдық округі
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
14
Нұржау ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұржау ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
15
Сафон ауылдық округі
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Қадыр Мырза Әли атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
16
Еңбекші ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы
17
Асан ауылдық округі
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Б. Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
18
Бірлік ауылдық округі
"Каспий-Балық" өндірістік кооперативінің мәжіліс залы
19
Азғыр ауылдық округі
"Атырау облысы Құрманғазы ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқұдық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының көрермендер залы

О внесении изменения в постановление акимата Курмангазинского района от 25 апреля 2024 года № 96 "Об определения помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 17 июня 2026 года № 125
В сответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Курмангазинского района от 25 апреля 2024 года № 96 "Об определения помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями" следующее изменение:
приложение указанному постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района Атырауской области".
3. Настоящее постановление вводится после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района А. Муратов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение"Отдела
образования Курмангазинского района
Управление образования Атырауской
области"
Приложение к постановлению
акимата района от 17 июня
2026 года № 125
Приложение к постановлению
акимата района от 25 апреля
2025 года № 96
Помещения определенные кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименования сельских округов
Места проведения встреч
1
Cельский округ Акколь
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Аккольский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
2
Cельский округ Бөкейхан
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Бөкейханский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
3
Cельский округ Дынгызыл
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Дынгызылский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
4
Cельский округ Шортанбай
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Шортанбайский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
5
Cельский округ Коптогай
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С. Муканова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области"
6
Cельский округ Кудряшов
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Габита Мусрепова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области"
7
Cельский округ Кигаш
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Кигачский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
8
Cельский округ Макаш
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Сельский дом культуры Шабыт" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
9
Cельский округ Орлы
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Сельский дом культуры Өнерпаз" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
10
Cельский округ Суюндук
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Суюндукский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
11
Cельский округ Теңіз
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ю. А. Гагарина" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области"
12
Cельский округ Құрманғазы
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры района имени Смагул Кушекбаев" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
13
Cельский округ Жаңаталап
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ы. Алтынсарина" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области"
14
Cельский округ Нуржау
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Нуржауский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
15
Cельский округ Сафон
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Кадыра Мырза Али" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области"
16
Cельский округ Енбекши
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Енбекшинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"
17
Cельский округ Асан
Зал заседаний коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Б. Момышулы" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области"
18
Cельский округ Бирлик
Зал заседаний производственного кооператива "Каспий-Балык"
19
Cельский округ Азгир
Зрительный зал государственного коммунального казенного предприятия "Балкудукский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Курмангазинского района Атырауской области"