Өрлік ауылдық округі Өрлік ауылындағы көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Индер ауданы Өрлік ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасынның "Қазақстан Республикасынның әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабының 4 тармақшасына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 20 қаңтардағы қорытындысы негізінде және Өрлік ауылы халқының пікірін ескере отырып, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өрлік ауылдық округі Өрлік ауылының атауы жоқ көшесіне келесі атау берілсін:
Өрлік ауылдық округі Өрлік ауылындағы № 19 атауы жоқ көшесіне-Сатан Молдашев көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Каженов

О присвоении наименований улицам в селе Орлик сельского округа Орлик
Решение акима Орликовского сельского округа Индерского района Атырауской области от 26 января 2026 года № 4
В соответсвии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно -территориальном устройстве Республики Казахстан" на основании заключение областной ономастической комиссии от 20 января 2026 года и с учетом мнения населения села Орлик РЕШИЛ :
1. Присвоить наименованиям следующим безымянным улицам села Орлик сельского округа Орлик:
Безымянной улице № 19 селе Орлик, Орликовский сельский округ улица Сатан Молдашев.
2. Контроль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Каженов