"2026-2028 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін бекіту туралы" аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 198-VІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 сәуірдегі № 214-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін бекіту туралы" Индер аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 198-VІІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер -189 049 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 12 085 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 948 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 171 016 мың теңге;
2) шығындар - 191 056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 007 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 007 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 007 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2026-2028 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 212 938 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 363 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 201 860 мың теңге;
2) шығындар – 219 001 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 063 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 063 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 198-VІІІ "Об утверждении бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2026-2028 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 20 апреля 2026 года № 214-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 198-VІІІ "Об утверждении бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 049 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 085 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 948 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 171 016 тысяч тенге;
2) затраты – 191 056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 007 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 007 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 007 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 212 938 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 363 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 201 860 тысяч тенге;
2) затраты – 219 001 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 063 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6 063 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;