Көше атауын беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 29 қаңтардағы № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Атырау облысы жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 20 қаңтардағы № 2 қорытындысына сәйкес, Ойыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға ауданы Ойыл ауылдық округіндегі көшеге "Тәжіғали Бақтығалиев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Ақбалашұлы

О присвоении наименования улице
Решение акима Уильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 29 января 2026 года № 7
В соотвествии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии при Акимате Атырауской области от 20 января 2026 года № 2 аким Уильского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Тәжіғали Бақтығалиев" безымяной улице в Уильском сельском округе Кызылкогинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Ақбалашұлы