Қызылқоға ауданы бойынша жолаушылар мен жүкті тұрақты тасымалдаудың ауданішілік және ауылішілік тарифін белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 17 наурыздағы № 43 қаулысы
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 - баптарына, "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына, "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 614 бұйрығының 2-тармағына сәйкес, Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по Кызылкогинскому району
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 17 марта 2026 года № 43
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", приказом № 614 "Об утверждении Методики расчета тарифов на услуги по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам", акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының № 1-қосымшасына сәйкес Қызылқоға ауданында жолаушылар мен жүкті тұрақты ауданішілік автомобиль тасымалдауына жолаушының бір реттік жол жүру ақысы белгіленсін.
2. Осы қаулының № 2-қосымшасына сәйкес Қызылқоға ауданында жолаушылар мен жүкті тұрақты ауылішілік автомобиль тасымалдауына жолаушының бір реттік жол жүру ақысы белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

1. Установить единовременную плату за проезд пассажира на регулярных внутрирайонных автомобильных перевозках пассажиров и багажа в Кызылкогинском районе согласно Приложению №1 к настоящему постановлению.
2. Установить единовременную плату за проезд пассажира на регулярные внутрисельские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Кызылкогинском районе согласно приложению №2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.