Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 23 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Махамбет ауыл тұрғындарымен өткізілген 2025 жылғы 17 маусымдағы № 13 хаттамасы және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Махамбет ауданы, Махамбет ауылдық округі, Махамбет ауылы, Мерей шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге "Халық Абуталин", Махамбет ауылы, Наркескен шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге "Қайреден Қабдолов", Махамбет ауылы, Мерей шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге "Мұхтар Есенғалиев", Махамбет ауылы, Жаңа ауыл шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге "Сембай Исағалиев" атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
уақытша міндетін атқарушы
Т. Бертлеуов

О присвоении наименования улице
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 27 января 2026 года № 23
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании протокола заслушивания местного населения № 13 от 17 июня 2025 года и заключения областной ономастической комиссии от 20 августа 2025 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице Махамбетского района, села Махамбет, Махамбетского сельского округа, микрорайон Мерей "Халық Абуталин", села Махамбет, Махамбетского сельского округа, микрорайон Наркескен "Қайреден Қабдолов", села Махамбет, Махамбетского сельского округа, микрорайон Мерей "Мұхтар Есенғалиев", села Махамбет, Махамбетского сельского округа, микрорайон Жана ауыл "Сембай Исағалиев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельского округа
Т. Бертлеуов