Жылыой ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 59 "Жылыой ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімінің 2026 жылғы 23 маусымдағы № 28 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына сәйкес, Жылыой ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 59 "Жылыой ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4279 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасына № 289 сайлау учаскесімен келесі редакцияда толықтырылсын:
"№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Прорва кен орны "Жылыоймұнайгаз" мұнай-газ өндіру басқармасының "Каспий самалы" жатақанасының ғимараты.
Шекаралары: Прорва кен орны.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жылыой ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е. Нұрланов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жылыой аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

О внесении дополнения в решение акима Жылыойского района от 29 ноября 2018 года № 59 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района"
Решение акима Жылыойского района Атырауской области от 23 июня 2026 года № 28
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Қазақстан "О правовых актах" аким Жылыойского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жылыойского района от 29 ноября 2018 года № 59 "Об образовании избирательных участков на территории Жылыойского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4279) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению дополнить избирательным участком № 289 следующей редакции:
"Избирательный участок № 289
Месторасположение: Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, месторождение Прорва, здание общежития "Каспий самалы" нефтегазодобывающего управления "Жылыоймунайгаз".
Границы: месторождение Прорва".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Жылыойского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жылыойского района
Е. Нурланов
"СОГЛАСОВАНО"
Жылыойская районная территориальная
избирательная комиссия