Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 32 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 20 қаңтардағы № 2 қорытындысы негізінде және Еркінқала ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округінің Еркінқала ауылының көшелеріне:
1) №7 көшеге Аманғалиев Рахметқали;
2) №10 көшеге Бисембиев Сүлдебай көшесі;
3) №12 көшеге Шолақов Кенжебек көшесі;
4) №16 көшеге Жиенғазиев Жұмағазы көшесі;
5) №17 көшеге Каримов Сәбит көшесі;
6) №19 көшеге Байсұлтанов Зинулла көшесі;
7) №20 көшеге Джамбаев Тасмағамбет көшесі;
8) №22 көшеге Сейталиев Бейіскали көшесі;
9) №23 көшеге Ибрагимов Мұташ көшесі;
10) №39 көшеге Сәрсенов Зұлқарнай көшесі;
11) №42 көшеге Сейтқалиев Мұса көшесі деп атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық округі әкімі М. Кариев

О присвоении наименований улицам
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 27 января 2026 года № 32
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения № 2 областной ономастической комиссии Атырауской области от 20 января 2026 года и с учетом мнения населения Еркинкалинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам села Еркінқала Еркінқалинского сельского округа города Атырау:
1) улице №7 улица Аманғалиев Рахметқали;
2) улице №10 улица Бисембиев Сүлдебай;
3) улице №12 улица Шолақов Кенжебек;
4) улице №16 улица Жиенғазиев Жұмағазы;
5) улице №17 улица Каримов Сәбит;
6) улице №19 улица Байсұлтанов Зинулла;
7) улице №20 улица Джамбаев Тасмағамбет;
8) улице №22 улица Сейталиев Бейіскали;
9) улице №23 улица Ибрагимов Мұташ;
10) улице №39 улица Сәрсенов Зұлқарнай;
11) улице №42 улица Сейтқалиев Мұса.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа
М. Кариев