"Атырау облысы Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қазандағы № 212 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 22 маусымдағы № 113 қаулысы
Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қазандағы № 212 "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы және жер қатынастарыбасқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
14-тармақта:
54) тармақша алынып тасталсын;
99-14) және 99-15) тармақшалар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"99-14) аквашаруашылық саласындағы инвестициялық салымдар бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялайды;
99-15) аквашаруашылық өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыру, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялайды;";
келесі мазмұндағы 99-16) және 99-17) тармақшаларымен толықтырылсын:
"99-16)аквашаруашылық саласында су беру бойынша көрсетілетін қызметтер құнын субсидиялайды;
99-17) аквашаруашылық саласында техника мен технологиялық жабдық сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялайды;".
2. "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы және жер қатынастарыбасқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 31 октября 2023 года № 212 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 22 июня 2026 года № 113
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 31 октября 2023 года № 212 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Атырауской области" следующие изменения и дополнения:
в приложении:
в Положении о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Атырауской области", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 14:
подпункт 54) исключить;
подпункты 99-14) и 99-15) изложить в следующей редакции:
"99-14) субсидирует возмещение части расходов по инвестиционным вложениям в сфере аквакультуры;
99-15) субсидирует повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры, а также развитие племенного рыбоводства;";
дополнить подпунктами 99-16) и 99-17) следующего содержания:
"99-16) субсидирует стоимость услуг по подаче воды в сфере аквакультуры;
99-17) субсидирует ставки вознаграждения при кредитовании, а также при лизинге на приобретение техники и технологического оборудования в сфере аквакультуры;".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Атырауской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десятикалендарных днейпосле дня его первогоофициального опубликования.
Аким области С. Шапкенов