2026 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 3 маусымдағы № 95 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27, 37-баптарына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2026 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін электронды түрде "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Атырау облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Атырау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2026 жылғы "__" __________
№___ қаулысымен бекітілген

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Постановление акимата Атырауской области от 3 июня 2026 года № 95
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Атырауской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан" по Атырауской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Атырауской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от "___" _____ 2026 года №____

2026 жылға тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
1
"Сахалин гуматы" ВР 20%
Органикалық заттардың массалық үлесі – кемінде 11%; органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – кемінде 50%; дисперстілігі (100 мкм електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды; жалпы калийдің (K₂O) массалық үлесі – кемінде 1,75%; препараттың 1%-дық су ерітіндісінің рН көрсеткіші – 9,0–10,5; күкірттің массалық үлесі – 0,002%-дан аспайды; темірдің массалық үлесі – 0,288%-дан аспайды; жалпы калийдің (K₂O-ға шаққанда) массалық үлесі – 2,45%-дан аспайды; магнийдің массалық үлесі – 0,041%-дан аспайды; мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан аспайды; жалпы азоттың массалық үлесі – 0,2%-дан аспайды; жалпы фосфордың (P₂O₅-ке шаққанда) массалық үлесі – 0,1%-дан аспайды; мырыштың массалық үлесі – 0,001%-дан аспайды; натрий – 0,34%-дан аспайды; кальций оксиді – 0,69%-дан аспайды
665
литр
2
"Сахалин гуматы" ВР 10% маркасы
Органикалық зат – 5,5%; органикалық заттағы гумин қышқылдары – 50%; дисперстілігі – 1,0%; жалпы калий (K₂O) – 0,85%; рН – 9,0–10,5; күкірт (S) – 0,002%; темір (Fe) – 0,144%; калий оксиді (K₂O) – 1,225%; магний оксиді (MgO) – 0,0205%; мыс (Cu) – 0,001%; азот (N) – 0,1%; фосфор (P₂O₅) – 0,1%; мырыш (Zn) – 0,001%; натрий (Na) – 0,17%; кальций оксиді (CaO) – 0,345%
665
литр
3
"Сахалин гуматы" ВР 2,5% маркасы
Органикалық зат – 1,3%; органикалық заттағы гумин қышқылдары – 50%; дисперстілігі – 1,0%; жалпы калий (K₂O) – 0,2%; рН – 9,0–10,5; күкірт (S) – 0,002%; темір (Fe) – 0,048%; калий оксиді (K₂O) – 0,4083%; магний оксиді (MgO) – 0,0068%; мыс (Cu) – 0,001%; азот (N) – 0,033%; фосфор (P₂O₅) – 0,1%; мырыш (Zn) – 0,001%; натрий (Na) – 0,057%; кальций оксиді (CaO) – 0,115%

Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий, (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
1
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
665
литр
2
"Гумат Сахалинский" марки ВР 10%
Органическое Вещество-5,5 , Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-0,85%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Железо (Fe) – 0,144%; К2O – 1,225%; Магний (MgO) – 0,0205%; Медь (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,1%; P2O5 – 0,1%; Цинк (Zn) — 0,001%, Na-0,17% CaO-0,345%
665
литр
3
"Гумат Сахалинский" марки ВР 2,5%
Органическое Вещество-1,3, Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-0,2%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Железо (Fe) – 0,048%; К2O – 0,4083%; Магний (MgO) – 0,0068%; Медь (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,033%; P2O5 – 0,1%; Цинк (Zn) — 0,001%, Na-0,057% CaO-0,115%

200000
тонна
141
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
142
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
5213
литр
143
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
11911
литр
144
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
3050
литр
145
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде: Нитратты Азот (NO3) – 4%, Амидті Азот (NH2) – 4%, Аммонийлі Азот (NH4) – 2%; Су ерітіндісіндегі фосфор пентаоксиді (P2O5) – 10%; Су ерітіндісіндегі калий оксиді (K2O) – 40%; Темір (Fe) хелатталған формада (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған формада (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған формада (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған формада (EDTA) – 0,002%;Су ерітіндісіндегі бор (B) – 0,01%
3700
килограмм
146
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) – 10%, соның ішінде: Аммонийлі Азот (NH4) – 10%; Су ерітіндісіндегі фосфор пентаоксиді (P2O5) – 52%; Су ерітіндісіндегі калий оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) хелатталған формада (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған формада (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған формада (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған формада (EDTA) – 0,002%; Су ерітіндісіндегі Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
147
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, соның ішінде: Нитратты Азот (NO3) – 2%, Амидті Азот (NH2) – 14%, Аммонийлі Азот (NH4) – 4%; Су ерітіндісіндегі Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 20%; Су ерітіндісіндегі Калий Оксиді (К2О) – 20%; Темір (Fe) хелатталған формада (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған формада (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған формада (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған формада (EDTA) – 0,002%; Су ерітіндісіндегі Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
148
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, соның ішінде: Амидті Азот (NH2) – 12%, Аммонийлі Азот (NH4) – 13%; Су ерітіндісіндегі Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; Су ерітіндісіндегі Калий Оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) хелатталған формада (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған формада (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған формада (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған формада (EDTA) – 0,002%; Су ерітіндісіндегі Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
149
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1921
литр
150
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары-5,76 % w/v
4720
литр
151
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
10182
литр
152
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
3065
литр
153
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1

200000
тонна
141
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
142
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
5213
литр
143
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
11911
литр
144
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
3050
литр
145
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
146
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
147
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
148
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
149
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1921
литр
150
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4720
литр
151
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
10182
литр
152
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
3065
литр
153
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1

200000
тонна
333
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
334
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
335
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
336
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
337
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
338
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
339
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
340
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
341
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
342
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
343
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
344
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
345
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

200000
тонна
333
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
334
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
335
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
336
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
337
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
338
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
339
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
340
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
341
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
342
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
343
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
344
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
345
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

200000
тонна
346
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
347
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
348
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
349
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
350
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
351
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
352
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
353
15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
354
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
355
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
200000
тонна
356
3:11:38+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
357
3:11:38+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
358
3:11:38+4MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
359
3:11:38+4MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004

200000
тонна
346
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
347
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
348
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
349
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
350
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
351
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
352
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
353
Водорастворимые NPK удобрения марка: 15:15:30+1,5MgO+МЭ;
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
354
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
355
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
200000
тонна
356
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
357
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
358
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+4MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
359
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+4MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004

1112
Универсал 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
1113
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200000
тонна
1114
Финал 15:7:30+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-7, К2О-30, MgO-3
200000
тонна
1115
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200000
тонна
1116
КомплеМет Дәнді кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 9,2 кем емес; P2O5, 96 кем емес; K2O, 105 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
1109
литр
1117
КомплеМет Кальций кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 125 кем емес; SО4, 0,46 кем емес; СaO, 200 кем емес; MgO, 13 кем емес; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
385
литр
1118
КомплеМет Кальций+Магний кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 109 кем емес; CaO, 160 кем емес; MgO, 42 кем емес; B 2,3; органикалық зат 10
932
литр
1119
Көкжидек маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 3,7 кем емес; P2O5, 75 кем емес; K2O, 62 кем емес; SО4, 16 кем емес; MgO,6,2 кем емес; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
708
литр
1120
РКMg маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 19 кем емес; Р2О5, 289 кем емес; К2О, 259 кем емес; MgO, 50 кем емес
2065
литр
1121
КомплеМет Қияр кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 3,2 кем емес; P2O5, 91 кем емес; K2O, 78 кем емес; SО4, 25 кем емес; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
932
литр
1122
КомплеМет Қызанақ кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 3,7 кем емес; P2O5, 87 кем емес; K2O, 79 кем емес; SО4, 23 кем емес; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
905
литр
1123
КомплеМет Хвоя кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 3,4 кем емес; P2O5, 62 кем емес; K2O, 53 кем емес; SО4, 6,4 кем емес; MgO , 8,3 кем емес; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
501
литр
1124
КомплеМет Мақта кешенді тыңайтқышы
Nжалпы, 70 кем емес; P2O5, 90 кем емес; K2O, 80 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
1066
литр
1125
ФЕРТИКА Универсал-2 маркалы микроэлементтері бар минералды кешенді тыңайтқышы (тукосмесь)
N-12, P2O5-8, K-14, Mg-2, S-8, B-0,1, Cu-0,1 Fe-0,1, Mn-0,2 Mo-0,01, Zn-0,1
750
килограмм
1126
BACTOLIKS- maximus органо-минералды кешенді тыңайтқышы
N-8%, C-25%, аминқышқылдары-5%
3500
литр
1127
BIO HUMIN органо-минералды кешенді тыңайтқышы
N-1%, C-8%, гумин қышқылдары-18% фульвоқышқылдар-18%
2500
литр
1128
BLOOM SET органо-минералды кешенді тыңайтқышы

1112
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
1113
Удобрение комплексное во-дорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200000
тонна
1114
Удобрение комплексное во-дорастворимое марки Финал 15:7:30+3MgO+МЭ
N-15, P2O5-7, К2О-30, MgO-3
200000
тонна
1115
Удобрение комплексное водорастворимое марки:Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200000
тонна
1116
Удобрение комплексное КомплеМет Зерно
Nобщ, не менее 9,2; P2O5, не менее 96; K2O, не менее 105; SО4, не менее 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
1109
литр
1117
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций
Nобщ, не менее 125; SО4, не менее 0,46; СaO, не менее 200; MgO, не менее 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
385
литр
1118
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций+Магний
N общ., не менее 109; CaO, не менее 160; MgO, не менее 42; B 2,3; органическое вещество 10
932
литр
1119
Удобрение комплексное КомплеМет марка Голубика
Nобщ, не менее 3,7; P2O5, не менее 75; K2O, не менее 62; SО4, не менееь16; MgO, не менееь6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
708
литр
1120
Удобрение комплексное КомплеМет марка РКMg
Nобщ, не менее 19; Р2О5, не менее 289; К2О, не менее 259; MgO, не менее 50
2065
литр
1121
Удобрение комплексное КомплеМет Огурцы
Nобщ, не менее 3,2; P2O5, не менее 91; K2O, не менее 78; SО4, не менее 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
932
литр
1122
Удобрение комплексное КомплеМет Томаты
Nобщ,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
905
литр
1123
Удобрение комплексное КомплеМет Хвоя
Nобщ, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO , не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
501
литр
1124
Удобрение комплексное КомплеМет Хлопчатник
Nобщ, не менее 70; P2O5, не менее 90; K2O, не менее 80; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
1066
литр
1125
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами (тукосмесь) марки: ФЕРТИКА Универсал-2
N-12, P2O5-8, K-14, Mg-2, S-8, B-0,1, Cu-0,1 Fe-0,1, Mn-0,2 Mo-0,01, Zn-0,1
750
килограмм
1126
Удобрение комплексное органо-минеральное BACTOLIKS- maximus
N-8%, C-25%, аминокислоты-5%
3500
литр
1127
Удобрение комплексное органо-минеральное BIO HUMIN
N-1%, C-8%, гуминовые кислоты-18% фульвокислоты-18%
2500
литр
1128
Удобрение комплексное органо-минеральное BLOOM SET

5415
килограмм
1155
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1156
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1157
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1158
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1159
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1160
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1161
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1162
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1163
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1164
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1165
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1166
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1167
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1168
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1169
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы

5415
килограмм
1155
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1156
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1157
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1158
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1159
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1160
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1161
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1162
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1163
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1164
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1165
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1166
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1167
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1168
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
5415
килограмм
1169
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)

N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1187
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1188
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1189
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1190
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1191
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1192
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1193
0-20-35 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1570
килограмм
1194
14-14-14 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1570
килограмм
1195
14-5-15 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Күкірт (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
1570
килограмм
1196
15-5-23 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Күкірт (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
1570
килограмм
1197
17-6-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1570
килограмм
1198
18-18-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1570
килограмм
1199
18-18-18 Ме маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1570
килограмм
1200
20-20-20 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1570
килограмм
1201
3-11-26 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1570
килограмм
1202
35-0-0 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0

N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1187
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1188
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1189
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1190
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1191
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1192
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7360
килограмм
1193
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1570
килограмм
1194
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1570
килограмм
1195
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
1570
килограмм
1196
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
1570
килограмм
1197
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1570
килограмм
1198
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1570
килограмм
1199
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1570
килограмм
1200
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1570
килограмм
1201
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1570
килограмм
1202
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0

Nжалпы, 14 кем емес; Р2О5, 67 кем емес; К2О, 88 кем емес; Cu, 30
1065
литр
1273
Молибден маркалы кешенді КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 3,8 кем емес; Р2О5, 44 кем емес; К2О, 58 кем емес; Mo 30
1097
литр
1274
Рапс маркалы кешенді КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 1,0 кем емес; P2O5, 83 кем емес; K2O, 57 кем емес; SО4, 35 кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
917
литр
1275
Свекла маркалы кешенді КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 11 кем емес; P2O5, 87 кем емес; K2O, 106 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1102
литр
1276
СО маркалы кешенді КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 5,5 кем емес; P2O5, 79 кем емес; K2O, 83 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
939
литр
1277
Цинк маркалы кешенді КомплеМет тыңайтқыштары
Р2О5, 67 кем емес; К2О, 43 кем емес; Zn 30
632
литр
1278
Старт маркалы кешенді органоминералды КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 25 кем емес; P2O5, 180 кем емес; K2O, 70 кем емес; SO4, 10 кем емес; MgO, 17 кем емес; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
1109
литр
1279
Актив маркалы кешенді органоминералды КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 105* кем емес; P2O5, 99 кем емес; K2O, 87 кем емес; SО4, 10 кем емес; MgO, 11,6 кем емес; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
2172
литр
1280
Бутон маркалы кешенді органоминералды КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 50 кем емес; Р2О5, 200 кем емес; СaO, 50 кем емес; B 3,0; белсенді органикалық зат 100
2201
литр
1281
Кукуруза Импульс маркалы кешенді органоминералды КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 20 кем емес; Р2О5, 140 кем емес; К2О, 90 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
2298
литр
1282
Рапс Импульс маркалы кешенді органоминералды КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 25 кем емес; Р2О5, 120 кем емес; К2О, 80 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; белсенді органикалық зат 200
2165
литр
1283
Сад-Огород Импульс маркалы кешенді органоминералды КомплеМет тыңайтқыштары
Nжалпы, 20 кем емес; Р2О5, 110 кем емес; К2О, 75 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
2141
литр
1284
Лебозол- РапсМикс маркалы Лебозол тыңайтқыштары
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7553
литр
1285
Лебозол-КвадроС маркалы Лебозол тыңайтқыштары
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11011
литр
1286
Лебозол-ТриМакс маркалы Лебозол тыңайтқыштары
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11675
литр
1287
"Для картофеля" маркалы Ультрамаг Комби

Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
1065
литр
1273
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
1097
литр
1274
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
917
литр
1275
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1102
литр
1276
Удобрения комплексные КомплеМет марки: СО
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
939
литр
1277
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
632
литр
1278
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1109
литр
1279
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2172
литр
1280
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
2201
литр
1281
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2298
литр
1282
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
2165
литр
1283
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2141
литр
1284
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7553
литр
1285
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11011
литр
1286
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11675
литр
1287
Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"