"Атырау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 402 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 20 мамырдағы № 84 қаулысы
Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 402 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2831 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысының агроөнеркәсіптік кешені саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидасында:
2-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Атырау облысының АӨК-де инновациялық тәжірибені енгізу және тарату бойынша бюджеттік бағдарламаға әкімшілік ету жөніндегі функциялар жүктелген "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекеме;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов

О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 15 ноября 2013 года № 402 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 20 мая 2026 года № 84
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 15 ноября 2013 года № 402 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2831) следующее изменение:
в Правилах организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Атырауской области, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) администратор бюджетной программы – государственное учреждение "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Атырауской области", на которое в установленном законодательством Республики Казахстан возложены функции по администрированию бюджетной программы по внедрению и распространению инновационного опыта в АПК Атырауской области;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов