Атырау облысы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерге арналған тарифтерді бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 13 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына және "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 тіркелген) бекітілген Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер тарифтерін қалыптастыру ережесінің 4-тармағына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утвержении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Атырауской области на 2026 год
Постановление акимата Атырауской области от 28 января 2026 года № 13
В соответсвии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 Правил формирования тарифов на специальные социальные услуги, утвержденных приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов
Атырау облысы
әкімдігінің 2026 жылғы
"28" қаңтардағы № 13
қаулысына қосымша
Атырау облысы
әкімдігінің 2026 жылғы
"28" қаңтардағы № 13
қаулысымен бекітілген
Атырау облысы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерге арналған тарифтер
Атауы
Қызметалушыға көрсетілетін 1 қызметтің ай сайынғы тарифі (теңге)
1.
Он сегіз жастан асқан психоневрологиялық аурулары бар мүгедек адамдарға стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету (ауылда)

1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг по Атырауской области на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов
Приложение
к постановлению акимата
Атырауской области от "28"
января 2026 года № 13
Утвержден
постановлением акимата
Атырауской области от "28"
января 2026 года № 13
Тарифы на оказание специальных социальных услуг по Атырауской области на 2026 год
Наименование
Размер ежемесячных тарифов на 1 услугу получателя (тенге)
1.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях стационара лицам с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями (в селе)

318198
2.
Он сегіз жастан асқан психоневрологиялық аурулары бар мүгедек адамдарға стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету (қалада)
372 050
3.
Тірек-қимыл аппараты бұзылған мүгедектігі бар балаларға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
452 734
4.
Психоневрологиялық патологиясы бар мүгедектігі бар балаларға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
186 339
5.
Психоневрологиялық патологиясы бар мүгедектігі бар балаларға стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
528 670
6.
Қартаюына байланысты өз-өзіне қызмет көрсете алмайтын, сондай-ақ бірінші және екінші топ мүгедектігі бар адамдарға стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
251 560
7.
Бірінші және екінші топ мүгедектігі бар адамдарға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
476 911

318198
2.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях стационара лицам с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями (городе)
372 050
3.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара детям с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата
452 734
4.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара детям с инвалидностью с психоневрологическими патологиями
186 339
5.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях стационара детям с инвалидностью с психоневрологическими патологиями
528 670
6.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях стационара лицам, не способным к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом, и лицам с инвалидностью первой и второй групп
251 560
7.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара лицам с инвалидностью первой и второй групп
476 911