Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі Явленка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 17 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Явленка ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі Явленка ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
40 лет Победы көшесі - Сабыржан Бектасов көшесіне;
К.Цеткин көшесі - Достық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Н. Сисенбаев

О переименовании улиц села Явленка Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2026 года № 17
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года, с учетом мнения населения села Явленка, аким Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Явленка Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области:
улицу 40 лет Победы - на улицу Сабыржан Бектасов;
улицу К.Цеткиной - на улицу Достық.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Сисенбаев