"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/549 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 3 наурыздағы № 39/577 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/549 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 83 086 мың теңге:
салықтық түсімдер - 28 629 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 153 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 420 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 51 884 мың теңге;
2) шығындар - 87 699,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4 613,9 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - - 4 613,9 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 613,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 613,9 мың теңге.";
1-1-тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-1. Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 0,2 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттердің қайтарылуы 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
1-2-тарақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-2. Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде қаржы жылының басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 4 613,7 мың теңге сомасында шығыстар 4-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының төрағасы Е. Тұтқышев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 24 декабря 2025 года № 37/549 "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2026 года № 39/577
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2025 года № 37/549 "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 83 086 тысяч тенге:
налоговые поступления - 28 629 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 153 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 420 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 51 884 тысяч тенге;
2) затраты - 87 699,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4 613,9 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - - 4 613,9 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 613,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 613,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа возврат целевых текущих трансфертов, выделенных из районного бюджета в сумме 0,2 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 4 613,7 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области Е.Туткушев
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области