"КӨКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне 49 жыл мерзімге нысаналы пайдалану құқығын (жария сервитут) белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 19 ақпандағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына сәйкес және "КӨКШЕТАУ ЭНЕРГО" ЖШС-нің 2026 жылғы 4 ақпандағы өтініші негізінде, округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежин ауылдық округі, Нежинка ауылы аумағында орналасқан, электрмен жабдықтау нысандарына және тарайтын әуе желілеріне қызмет көрсету үшін жалпы ауданы 0,1900 га, жалпы ұзындығы 12,09 км жер учаскесіне "КӨКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне 49 жыл мерзімге шектеулі нысаналы пайдалану құқығы (жария сервитут) белгіленсін.
1) жалпы ауданы 0,0250 га жер учаскесіне, ЖТҚС 4-1 электрмен жабдықтау нысанына және ұзындығы 1,84 км ӘЖ -0,4кВ тарайтын әуе желісіне қызмет көрсету үшін;
2) жалпы ауданы 0,0410 га жер учаскесіне, ЖТҚС 4-2 электрмен жабдықтау нысанына және ұзындығы 2,61 км ӘЖ -0,4кВ тарайтын әуе желісіне қызмет көрсету үшін;
3) жалпы ауданы 0,0380 га жер учаскесіне, ЖТҚС 4-3 электрмен жабдықтау нысанына және ұзындығы 2,31 км ӘЖ -0,4кВ тарайтын әуе желісіне қызмет көрсету үшін;
4) жалпы ауданы 0,0570 га жер учаскесіне, ЖТҚС 4-4 электрмен жабдықтау нысанына және ұзындығы 3,6 км ӘЖ -0,4кВ тарайтын әуе желісіне қызмет көрсету үшін;
5) жалпы ауданы 0,0290 га жер учаскесіне, ЖТҚС 4-6 электрмен жабдықтау нысанына және ұзындығы 1,73 км ӘЖ -0,4кВ тарайтын әуе желісіне қызмет көрсету үшін.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі О. Оспанова

Об установлении права целевого пользования (публичный сервитут) товариществу с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" сроком на 49 лет
Решение акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2026 года № 5
В соответствии с подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного Кодекса республики Казахстан и на основании поступившего заявления от ТОО "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" от 4 февраля 2026 года, аким округа РЕШИЛ:
1. Установить право ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) сроком на 49 лет на земельный участок общей площадью 0,1900 га, общей протяженностью 12,09 км, товариществу с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО" для обслуживания объектов электроснабжения и отходящих ВЛ, расположенного в Северо-Казахстанской области, район имени Габита Мусрепова, Нежинский сельский округ, село Нежинка.
1) на земельный участок общей площадью 0,0250 га, для обслуживания объекта электроснабжения КТП 4-1 и отходящей ВЛ-0,4кВ протяженностью 1,84 км.
2) на земельный участок общей площадью 0,0410 га, для обслуживания объекта электроснабжения КТП 4-2 и отходящей ВЛ-0,4кВ протяженностью 2,61 км.
3) на земельный участок общей площадью 0,0380 га, для обслуживания объекта электроснабжения КТП 4-3 и отходящей ВЛ-0,4кВ протяженностью 2,31 км.
4) на земельный участок общей площадью 0,0570 га, для обслуживания объекта электроснабжения КТП 4-4 и отходящей ВЛ-0,4кВ протяженностью 3,6 км.
5) на земельный участок общей площадью 0,0290 га, для обслуживания объекта электроснабжения КТП 4-6 и отходящей ВЛ-0,4кВ протяженностью 1,73 км.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким сельского округа О. Оспанова