"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 105 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 80 қаулысы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 105 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты мемлекеттік мекеменің ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнеленген мөрі және өз атауы қазақ және орыс тілдерінде жазылған мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, қазынашылық органдарында шоттары бар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес.";
15-тармақтың 9) тармақшасы алып тасталсын;
15-тармақтың 11) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"11) Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауданның атқарушы органдары басшыларының қызметін бағалауды ұйымдастыруды жүзеге асыру;";
15-тармақтың 29) тармақшасы алып тасталсын;
15-тармақтың 30) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"30) "Құқықтық мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 471 бұйрығымен белгіленген тәртіппен аудан әкімдігінің, аудан әкімінің және ауылдық округтер әкімдерінің нормативтік құқықтық актілеріне құқықтық мониторинг жүргізу;";
15-тармақтың 41) тармақшасы алып тасталсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

О внесении изменений в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 мая 2022 года № 105 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2026 года № 80
Акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 3 мая 2022 года № 105 следующие изменения:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Аппарат акима района имени Габита Мусрепова является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати с изображением Государственного Герба Республики Казахстан и штампы со своим наименованием на казахском и русском языках, бланки установленного образца, счета в органах казначейства в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
подпункт 9) пункта 15 исключить;
подпункт 11) пункта 15 изложить в следующей редакции:
"11) осуществление организации оценки деятельности государственных служащих Аппарата акима района имени Габита Мусрепова и руководителей исполнительных органов района, финансируемых из местного бюджета;";
подпункт 29) пункта 15 исключить;
подпункт 30) пункта 15 изложить в следующей редакции:
"30) проведение правового мониторинга нормативных правовых актов акимата района, акима района и акимов сельских округов в порядке, установленном приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 11 июля 2023 года № 471 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга";";
подпункт 41) пункта 15 исключить.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруды;
3) Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіппен "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережеге енгізілген өзгеріс туралы әділет органдарын хабардар етуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Р. Аңбаев

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района имени Габита Мусрепова после его официального опубликования;
3) уведомление органов юстиции о внесенном изменении в Положение о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Р. Анбаев