"2025 – 2029 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-21 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 31 ақпандағы № 8-42-4 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Айыртау ауданы бойынша 2024-2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Айыртау ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-21 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 205911 болып тіркелді) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешім осы шешімнің қосымшасына сәйкес "Жайылымды пайдаланушыларға жер пайдалануға берілуі мүмкін жайылымдар белгіленген схема (карта)" 15-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық
мәслихатының төрағасы
Г. Әбілқайырова
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 31 наурыздағы
№ 8-42-4 шешіміне қосымша
Айыртау ауданы бойынша
2025-2029 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару жән
оларды пайдалану жөніндегі жоспарға 15 қосымша

О внесении дополнения в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 8-22-21 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области на 2025-2029 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31 февраля 2026 года № 8-42-4
Айыртауский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 8-22-21 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области на 2025-2029 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205911) следующее дополнение:
дополнить указанное решение приложением 15 "Схема (карта) с обозначением пастбищ, которые могут быть предоставлены в землепользование пастбищепользователям" согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова
Приложение
к решению Айыртауского
айонного маслихата
Северо-Казахстанской области
№ 8-42-4 от "31" марта 2026
года
Приложение 15
к плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Айыртаускому району
на 2025-2029 годы