"Полтавское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне шектеулі нысаналы пайдалану (қауымдық сервитут) құқығын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 10 шілдедегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 67-бабына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, өтініші негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Полтавское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне ӘЖ-10кВ электрмен жабдықтау желілерін салу және оларға қызмет көрсету үшін Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Полтавка ауылдық округі, Полтавка ауылы мекенжайында орналасқан жалпы ауданы 0,2002 гектар, оның ішінде бекітілген ауданы 0,1941 гектарды құрайды, бұдан басқа учаскеде бөгде жер пайдаланылатын жерлер бар: ауданы 0,0061 гектар 15-229-022-107, 15-229-063-073, 15-229-063-057, 15-229-063-070 - алаңды есептеу мүмкін емес, өйткені объектілер желілік болып табылады жер учаскесіне шектеулі нысаналы пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы белгіленсін.
Жер санаты: елді мекендердің жерлері.
Жер учаскесі бөлінбейтін болып табылады.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Полтавка ауылдық округінің әкімі О. Семенюк

Об установлении права ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "Полтавское"
Решение акима Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2026 года № 7
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, статьи 67, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, аким Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Полтавское" право ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) на земельный участок общей площадью 0,2002 гектар, в том числе закрепленная площадь составляет 0,1941 гектар, кроме того на участке имеются земли посторонних землепользований: 15-229-022-107 площадью 0,0061 гектар, 15-229-063-073, 15-229-063-057, 15-229-063-070 - площадь вычислить невозможно, так как объекты являются линейными, для строительства и обслуживания сетей электроснабжения ВЛ-10кВ расположенный по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, Полтавский сельский округ, село Полтавка.
Категория земель: земли населенных пунктов.
Земельный участок является неделимым.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким Полтавского сельского округа О. Семенюк