"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 142 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2026 жылғы 14 мамырдағы № 4 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 142 шешіміне көрсетілген шешімге қосымшада мынадай өзгерістер енгізілсін:
№ 97 сайлау учаскесі мына редакцияда жазылсын:
"№ 97 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Астраханка ауылы, Мир көшесі, № 15 үй "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Астраханка ауылдық округі әкімінің аппаратты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
шекаралары: Астраханка ауылы, Қаратомар ауылы.";
№ 103 сайлау учаскесі мына редакцияда жазылсын:
"№ 103 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Трудовое ауылы, Пионерская көшесі, № 27 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ауылдық клубының ғимараты;
шекаралары: Трудовое ауылы, Григорьевка ауылы, Көктерек ауылы, Қанжығалы ауылы.";
№ 106 сайлау учаскесі мына редакцияда жазылсын:
"№ 106 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Қиялы ауылы, Горький көшесі, № 17 А үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ауылдық клубының ғимараты;
шекаралары: Қиялы ауылы, Электрическая, Калинин, Ленин, Пионерская, Октябрьская, Советская, Мир, Лихачев, Гагарин, Комсомольская, Учебная, Луговая, Горький, Садовая, Юбилейная, Чапаев, С. Мұқанов көшелері.";
№ 113 сайлау учаскесі мына редакцияда жазылсын:
"№ 113 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Алексей Щербаков көшесі, № 14 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Смирново мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, Абай көшесі – № 1-ден № 27-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 20-ға дейін жұп жағы, Суворов көшесі – № 1-ден № 65-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 56-ға дейін жұп жағы, Алексей Щербаков көшесі – № 1-ден № 71-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 66-ға дейін жұп жағы, Геннадий Зенченко көшесі – № 1-ден № 41-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 66-ға дейін жұп жағы, Карбышев көшесі – № 21-ден № 35-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 14-ке дейін жұп жағы, Жұмабаев көшесі – № 51-ден № 99-ға дейін тақ жағы, № 62-ден № 114-ке дейін жұп жағы, Жұмабек Тәшенов көшесі – № 35-тен № 105-ке дейін тақ жағы, № 44-тен № 116-ға дейін жұп жағы, Гагарин көшесі – № 49-дан № 131-ге дейін тақ жағы, № 50-ден № 120-ға дейін жұп жағы, Пушкин көшесі – № 51-ден № 121-ге дейін тақ жағы, № 62-ден № 118-ге дейін жұп жағы, 9 май көшесі – № 71-ден № 95-ке дейін тақ жағы, № 58-ден № 76-ға дейін жұп жағы, Папанин көшесі – тақ жағы № 1-ден № 17-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 18-ге дейін, Элеваторная, Рабочая, Қайсар Тәштитов, Сәбит Мұқанов, Надежда Крупская, Партизанская, Савицкая көшелері.";
№ 115 сайлау учаскесі мына редакцияда жазылсын:
"№ 115 сайлау учаскесі:

О внесении изменений в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 июля 2023 года № 142 "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 мая 2026 года № 4
Аким Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 июля 2023 года № 142 "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области" следующие изменения в приложении к указанному решению:
Избирательный участок № 97 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 97:
Местонахождение: село Астраханка, улица Мира, дом № 15, здание сельского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Астраханского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Астраханка, село Каратомар.";
Избирательный участок № 103 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 103:
Местонахождение: село Трудовое, улица Пионерская, дом № 27, здание сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Григорьевского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Трудовое, село Григорьевка, село Коктерек, село Кенжегалы.";
Избирательный участок № 106 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 106:
Местонахождение: село Киялы, улица Горького, дом № 17 А, здание сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Киялы, улицы Электрическая, Калинина, Ленина, Пионерская, Октябрьская, Советская, Мира, Лихачева, Гагарина, Комсомольская, Учебная, Луговая, Горького, Садовая, Юбилейная, Чапаева, С. Муканова.";
Избирательный участок № 113 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 113:
Местонахождение: село Смирново, улица Алексея Щербакова, дом № 14, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская школа-гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Смирново, улица Абая - нечетная сторона с № 1 по № 27, четная сторона с № 2 по № 20, улица Суворова - нечетная сторона с № 1 по № 65, четная сторона с № 2 по № 56, улица Алексея Щербакова - нечетная сторона с № 1 по № 71, четная сторона с № 2 по № 66, улица Геннадия Зенченко - нечетная сторона № с 1 по № 41, четная сторона с № 2 по № 66, улица Карбышева - нечетная сторона с № 21 по № 35, четная сторона с № 2 по № 14, улица Жумабаева - нечетная сторона с № 51 по № 99, четная сторона с № 62 по № 114, улица Жұмабека Тәшенова - нечетная сторона с № 35 по № 105, четная сторона с № 44 по № 116, улица Гагарина - нечетная сторона с № 49 по № 131, четная сторона с № 50 по № 120, улица Пушкина - нечетная сторона с № 51 по № 121, четная сторона с № 62 по № 118, улица 9 Мая - нечетная сторона с № 71 по № 95, четная сторона с № 58 по № 76, улица Папанина - нечетная сторона с № 1 по № 17, четная сторона с № 2 по № 18, улицы Элеваторная, Рабочая, Қайсар Тәштитов, Сабита Муканова, Надежды Крупской, Партизанская, Савицкой.";
Избирательный участок № 115 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 115:

Орналасқан жері: Смирново ауылы, Алексей Щербаков көшесі, № 70 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Смирново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, Суворов көшесі – № 67-ден № 73-ке дейін тақ жағы, № 58-ден № 100-ге дейін жұп жағы, Алексей Щербаков көшесі – № 73-тен № 91-ге дейін тақ жағы, № 68-ден № 98-ге дейін жұп жағы, Геннадий Зенченко көшесі – № 43-тен № 79-ға дейін тақ жағы, № 68-ден № 102-ге дейін жұп жағы, Желтоқсан көшесі – № 67-ден № 93-ке дейін тақ жағы, № 54-тен № 76-ға дейін жұп жағы, Горький көшесі – № 59-ден № 77-ге дейін тақ жағы, № 60-тан № 76-ға дейін жұп жағы, Жамбыл көшесі – № 57-ден № 75-ке дейін тақ жағы, № 78-ден № 96-ға дейін жұп жағы, Папанин көшесі – № 21-ден № 81-ге дейін тақ жағы, № 24-тен № 70-ке дейін жұп жағы, Мир көшесі – № 3-тен № 49-ға дейін тақ жағы, № 4-тен № 64-ке дейін жұп жағы, Титов көшесі – № 9-дан № 21-ге дейін тақ жағы, № 23 А, № 51, № 20-дан № 66-ға дейін жұп жағы, Амангелді көшесі – № 1-ден № 71-ге дейін тақ жағы, № 8-ден № 100-ге дейін жұп жағы, Жұмабаев көшесі – № 101-ден № 113-ке дейін тақ жағы, № 116-дан № 136-ға дейін жұп жағы, Абай көшесі – № 29-дан № 91-ге дейін тақ жағы, № 22-ден № 74-ке дейін жұп жағы, Тәшитов, Абылай Хан, Олег Кошевой, П. Филиппенко, Мәншүк Мәметова көшелері.";
№ 117 сайлау учаскесі мына редакцияда жазылсын:
"№ 117 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Желтоқсан көшесі, № 24 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, 9 Май көшесі – № 1-ден № 69-ға дейін тақ жағы, № 2-ден № 56-ға дейін жұп жағы, Гагарин көшесі – № 1-ден № 47-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 48-ге дейін жұп жағы, Жұмабаев көшесі – № 1-ден № 49-ға дейін тақ жағы, № 2-ден № 60-қа дейін жұп жағы, Титов көшесі – № 1-ден № 9-ға дейін тақ жағы, № 2-ден № 18-ге дейін жұп жағы, Пушкин көшесі – № 1-ден № 49-ға дейін тақ жағы, № 2-ден № 60-қа дейін жұп жағы, Амангелді көшесі – №№ 2, 4, 6, Жамбыл көшесі – № 1-ден № 55-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 76-ға дейін жұп жағы, Горький көшесі – № 1-ден № 57-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 58-ге дейін жұп жағы, Желтоқсан көшесі –№1-ден № 65-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 52-ге дейін жұп жағы, Народная көшесі – №1-ден № 49-ға дейін тақ жағы, № 2-ден № 58-ге дейін жұп жағы, Жұмабек Тәшенов көшесі – № 1-ден № 33-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 42-ге дейін жұп жағы, Гастелло, 25 лет Целины, Ғабит Мүсірепов, Терешкова, Кардон, Чкалов, Островский, Имақов, Сырғабеков, Клочков, Учхозовская көшелері, Фабричный оралымы, Больничный городок оралымы.";
қырық тоғызыншы, елуінші, елу бірінші абзацтар алынып тасталсын.

Местонахождение: село Смирново, улица Алексея Щербакова, дом № 70, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа № 1" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Смирново, улица Суворова - нечетная сторона № с 67 по 73, четная сторона № с 58 по 100, улица Алексея Щербакова - нечетная сторона № с 73 по 91, четная сторона № с 68 по 98, улица Геннадий Зенченко - нечетная сторона № с 43 по 79, четная сторона № с 68 по 102, улица Желтоқсан - нечетная сторона № с 67 по 93, четная сторона № с 54 по 76, улица Горького - нечетная сторона № с 59 по 77, четная сторона № с 60 по 76, улица Джамбула - нечетная сторона № с 57 по 75, четная сторона № с 78 по 96, улица Папанина - нечетная сторона № с 21 по 81, четная сторона № с 24 по 70, улица Мира - нечетная сторона № с 3 по 49, четная сторона № с 4 по 64, улица Титова - нечетная сторона № с 9 по 21, 23 А, 51, четная сторона № с 20 по 66, улица Амангельды - нечетная сторона № с 1 по 71, четная сторона № с 8 по 100, улица Жумабаева - нечетная сторона с № 101 по № 113, четная сторона с № 116 по № 136, улица Абая нечетная сторона с № 29 по № 91, четная сторона с № 22 по № 74, улицы Ташитова, Аблай Хана, Олега Кошевого, П.Филиппенко, Маншук Маметовой.";
Избирательный участок № 117 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 117:
Местонахождение: село Смирново, улица Желтоқсан, дом № 24, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Смирново, улица 9 Мая - нечетная сторона с № 1 по № 69, четная сторона с № 2 по № 56, улица Гагарина - нечетная сторона с № 1 по № 47, четная сторона с № 2 по № 48, улица Жумабаева - нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 60, улица Титова - нечетная сторона с № 1 по № 9, четная сторона с № 2 по № 18, улица Пушкина - нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 60, улица Амангельды - №№ 2, 4, 6, улица Джамбула - нечетная сторона с № 1 по № 55, четная сторона с № 2 по № 76, улица Горького - нечетная сторона с № 1 по № 57, четная сторона с № 2 по № 58, улица Желтоқсан - нечетная сторона с № 1 по № 65, четная сторона с № 2 по № 52, улица Народная - нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 58, улица Жұмабек Тәшенов - нечетная сторона с № 1 по № 33, четная сторона с № 2 по № 42, улицы Гастелло, 25 лет Целины, Габита Мусрепова, Терешковой, Кардон, Чкалова, Островского, Имакова, Сыргабекова, Клочкова, Учхозовская, переулок Фабричный, переулок Больничный городок.";
сорок девятый, пятидесятый, пятьдесят первый абзацы исключить.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімі Ж. Құсайын
"КЕЛІСІЛДІ"
Аққайың аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
________ Қ. Садықов
2026 жылғы "___" _______

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района Северо-Казахстанской области Ж. Құсайын
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Аккайынской территориальной
избирательной комиссии
________ К. Садыков
"___" _______2026 года