"Заречный кентінің аумағын тұрақты тұру үшін жарамсыз деп тану туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 1828 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 805 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабына сәйкес, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Заречный кентінің аумағын тұрақты тұру үшін жарамсыз деп тану туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 1828 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
№ 1 - қосымша-Заречный кентінің аумағында тұратын азаматтарды көшіру және оның орнына тұрғын үй беру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамы осы қаулыға № 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау тиісті бағыт бойынша қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Мұхамедиев
Петропавл қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "15" сәуірдегі
№ 805 қаулысына
1-қосымша
Заречный кентінің аумағында тұратын азаматтарды көшіру және тұрғын үй беру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамы
Төренова
Қалия Батталқызы
қала әкімінің орынбасары, комиссия төрайымы
Омарова
Әлия Олеговна
персоналды басқару қызметінің басшысы, комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері
Ілиясов
Аслан Қайратұлы
"Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі" КММ басшысы
Макенов
Айдын Есләмұлы
"Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" КММ басшысының орынбасары
Жолмұқан Руслан Нұрханұлы
"Петропавл қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" КММ нормативтік-құқықтық актілер секторының меңгерушісі
Козлов
Владимир Иванович
Қалалық Қоғамдық кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Иманов
Төлеген Серікұлы
ЖК "Иманов Т.С." (келісім бойынша)
Василенко
Дмитрий Геннадьевич
"Петропавл дабыл және байланыс дистанциясы" ППО төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 11 декабря 2025 года № 1828 "О признании поселка Заречный территорией, непригодной для постоянного проживания"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2026 года № 805
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 11 декабря 2025 года № 1828 "О признании поселка Заречный территорией, непригодной для постоянного проживания" следующие изменения:
приложение № 1 - Состав Комиссии по вопросам переселения граждан, проживающих на территории поселка Заречный и предоставления взамен жилья изложить в новой редакции согласно приложению № 1 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по соответствующему направлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким города С. Мухамедиев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Петропавловска
от "15" апреля 2026 года № 805
Состав Комиссии по вопросам переселения граждан, проживающих на территории поселка Заречный и предоставления взамен жилья
Туренова
Калия Батталовна
заместитель акима города, председатель комиссии
Омарова
Алия Олеговна
руководитель службы управления персоналом, секретарь комиссии
Члены комиссии
Ильясов
Аслан Кайратович
руководитель КГУ "Отдел жилищной инспекции акимата города Петропавловска"
Макенов
Айдын Еслямович
заместитель руководителя КГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Петропавловска"
Жолмұхан
Руслан Нұрханұлы
заведующий сектора нормативно-правовых актов КГУ "Отдел земельных отношений акимата города Петропавловска"
Козлов
Владимир Иванович
председатель городского Общественного совета (по согласованию)
Иманов
Тулеген Серикович
ИП "Иманов Т.С." (по согласованию)
Василенко
Дмитрий Геннадьевич
председатель ППО "Петропавловская дистанция сигнализации и связи" (по согласованию)