Шарбақты аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы "2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 154/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 176/60 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының "2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 154/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 218798 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6254339 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1177861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1331 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5016517 мың теңге;
2) шығындар – 4802093 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12231 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1703836 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1440015 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1440015 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық бюджетте 2026 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
1086755 мың теңге – автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге;
32801 мың теңге – елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға;
4315 мың теңге – жарықтандыру жүйесін ұйымдастыруға және оның жұмыс істеуіне арналған";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 17 декабря 2025 года № 154/52 "О Щербактинском районном бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 8 мая 2026 года № 176/60
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата "О Щербактинском районном бюджете на 2026 – 2028 годы" от 17 декабря 2025 года № 154/52 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 218798) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 6254339 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1177861 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 58630 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1331 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5016517 тысяч тенге;
2) затраты – 4802093 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12231 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1703836 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1440015 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1440015 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2026 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
1086755 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог;
32801 тысяча тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
4315 тысяч тенге – на организацию и функционирование системы освещения.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.