Шарбақты ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 қаңтардағы № 7/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2018 жылғы 25 шілдедегі "Шарбақты ауданы әкімдігіатқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 271/7 қаулысының (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 124125 болып тіркелген);
2022 жылғы 5 тамыздағы "Әкімдігінің 2018 жылғы 25 шілдедегі "Шарбақты ауданы әкімдігіатқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы"№ 271/7 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 171/1;
2023 жылғы 23 мамырдағы "Әкімдігінің 2018 жылғы 25 шілдедегі "Шарбақты ауданы әкімдігіатқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы"№ 271/7 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 99/1;
2024 жылғы 8 ақпандағы "Әкімдігінің 2018 жылғы 25 шілдедегі "Шарбақты ауданы әкімдігіатқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы"№ 271/7 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 24/1.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Иманкулов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Щербактинского района
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 16 января 2026 года № 7/1
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Щербактинского района:
от 25 июля 2018 года № 271/7 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 124125);
от 5 августа 2022 года № 171/1 "О внесении изменений в постановление акимата № 271/7 от 25 июля 2018 года "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Щербактинского района";
от 23 мая 2023 года № 99/1 "О внесении изменений в постановление акимата № 271/7 от 25 июля 2018 года "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Щербактинского района";
от 8 февраля 2024 года № 24/1 "О внесении изменений в постановление акимата № 271/7 от 25 июля 2018 года "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Щербактинского района".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Иманкулов