Аққулы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 1-03/78 "Аққулы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 ақпандағы № 1-01/29 қаулысы
Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 1-03/78 "Аққулы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі № 166617) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Аққулы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде (бұдан әрі -Ереже):
Ереженің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Аққулы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ қармағында ұйым бар: "Халыққа әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі";
24 -тармақтың 3) тармағы келесі редакцияда жазылсын;
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ведомстволық бағыныстағы ұйым басшысын қызметке тағайындайды және қызметтен босатады;
2. "Аққулы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
Ережеге енгізілген өзгерістер туралы әділет органына хабардар етсін;
осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорының филиалына жіберілуін қамтамасыз етсін;
осы қаулыны Аққулы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік сала және экономика мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданының әкімі Р. Муканов

О внесении дополнения в постановление акимата района Аққулы от 14 апреля 2022 года № 1-03/78 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы"
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 16 февраля 2026 года № 1-01/29
Акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата района Аққулы от 14 апреля 2022 года №1-03/78 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы" (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 166617) следeдующие дополнения:
В Положении о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы" (далее-Положение), утвержденное указанным постановлением:
пункт 2 Положения изложить в следующей редакции:
"ГУ "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы" имеет ведении следующую организацию: Коммунального государственного учреждения "Центр социального обслуживания населения" государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы";
подпункт 3) пункта 24 изложить в следующей редакции:
Назначает на должности и освобождает от должности руководителя подведомственной организаций в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ района Аққулы" в установленном законодательством порядок обеспечить:
извещение органа юстиции о внесенных изменениях в Положение;
в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата района Аққулы.
3. Контроль Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по вопросам социальной сферы и экономики.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района Аққулы Р. Муканов