Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 сәуірдегі № 3/43 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 582-бабының 1-тармағына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихатының аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім, 2027 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Габидулин
Тереңкөл аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 10 сәуірдегі
№ 3/43 шешіміне
1-қосымша
Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
1
елді мекеннің жерлері
2
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері (жайылымдар, шабындықтар, егістік)
3
ерекше қорғалатын табиғи аумағының жерлері
Тереңкөл аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 10 сәуірдегі
№ 3/43 шешіміне
2-қосымша
Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығы мөлшерлемелері

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и повышении ставок земельного налога района Тереңкөл
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 10 апреля 2026 года № 3/43
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 582 Налогового кодекса Республики Казахстан, маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель района Тереңкөл согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель района Тереңкөл согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата района Тереңкөл по аграрным вопросам.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2027 года.
Председатель маслихата района Тереңкөл Р. Габидулин
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 10 апреля 2026 года
№ 3/43
Проект (схема) зонирования земель района Тереңкөл
Условные обозначения:
1
земли населенного пункта
2
земли сельскохозяйственного назначения (пастбища, сенокосы, пашня)
3
земли особо охраняемых природных территорий
Приложение 2
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 10 апреля 2026 года
№ 3/43
Ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель района Тереңкөл