Павлодар қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 18 желтоқсандағы "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" № 1723/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысты Павлодар қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 28 мамырдағы № 975/1 қаулысы
Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 18 желтоқсандағы "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" № 1723/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204552 болып тіркелді) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1–қосымшасында:реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы, Омбы тас жолы, № 85 құрылыстың сол жағындағы бос алаңда";
реттік нөмірі 6- жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 204, "Inmart" дүкеніне қарама-қарсы";
реттік нөмірі 7- жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, № 3 үйге қарама-қарсы";
реттік нөмірі 8- жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, 70, "Шығыс" дүкенінің сол жағында";
реттік нөмірі 9- жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы, Камзин көшесі, № 168 үйдің артында";
реттік нөмірі 11- жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы, Ломов көшесі, № 145 үйдің оң жағында";
реттік нөмірі 24- жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы, жаңа Жағалау, Лермонтов көшесімен түсу";
реттік нөмірі 25- жолдың 2-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 297, тынымбақтың ішінде, Дачный шағын ауданындағы "Асем" дүкенінің оң жағында, балалар алаңына қарама-қарсы";
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Х. Хабылбеков
Павлодар қаласы әкімдігінің
2026 жылғы 28 мамырдағы
№ 975/1 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 1723/2 қаулысына
2-қосымша
Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары
Павлодар қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 11, " ELEGANT" дүкеніне қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Катаев көшесі, 36/2, "DALA" дүкенінің сол жағында
Павлодар қаласы, Омбы тас жолы, № 85 құрылыстың сол жағындағы бос алаңда
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 115, "Sulpak" дүкеніне қарама-қарсы
"Sulpak" дүкені№ 115 үй
Павлодар қаласы, Айманов көшесі, № 46 үйдің сол жағында
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 204, "Inmart" дүкеніне қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, № 3 үйге қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, 70, "Шығыс" дүкенінің сол жағында
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, № 168 үйдің артында
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, № 358 үйдің оң жағында
Павлодар қаласы, Ломов көшесі, № 145 үйдің оң жағында
Павлодар қаласы, Малайсары батыр көшесі, 27, "Сибирь" дүкеніне қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, № 170 үйдің оң жағында
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, № 38 үйдің оң жағында

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 18 декабря 2024 года № 1723/2 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 28 мая 2026 года № 975/1
Акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара" от 18 декабря 2024 года № 1723/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204552) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
графу 2 строки с порядковым номером 3 изложить в новой редакции:
"город Павлодар, Омская трасса, слева от строения № 85 на свободной площади";
графу 2 строки с порядковым номером 6 изложить в новой редакции:
"город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 204, напротив магазина "Inmart"";
графу 2 строки с порядковым номером 7 изложить в новой редакции:
"город Павлодар, улица Камзина, напротив дома № 3";
графу 2 строки с порядковым номером 8 изложить в новой редакции:
"город Павлодар, улица Камзина, 70, слева от магазина "Шығыс"";
графу 2 строки с порядковым номером 9 изложить в новой редакции:
"город Павлодар, улица Камзина, за домом № 168";
графу 2 строки с порядковым номером 11 изложить в новой редакции:
"город Павлодар, улица Ломова, справа от дома № 145";
графу 2 строки с порядковым номером 24 изложить в новой редакции:
"город Павлодар, новая Набережная, Лермонтовский спуск";
графу 2 строки с порядковым номером 25 изложить в новой редакции:
"город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 297, внутри сквера, справа от магазина "Асем" в микрорайоне Дачный, напротив детской площадки";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Х. Хабылбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от 28 мая 2026 года
№ 975/1
Приложение 2
к постановлению акимата
города Павлодара
от 18 декабря 2024 года
№ 1723/2
Маршрут размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара
город Павлодар, улица Мәшһүр Жүсіп, 11, напротив магазина "ELEGANT"
город Павлодар, улица Катаева, 36/2, слева от магазина "DALA"
город Павлодар, Омская трасса, слева от строения № 85 на свободной площади
город Павлодар, улица Торайгырова, 115, напротив магазина "Sulpak"
город Павлодар, улица Айманова, слева от дома № 46
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 204, напротив магазина "Inmart"
город Павлодар, улица Камзина, напротив дома № 3
город Павлодар, улица Камзина, 70, слева от магазина "Шығыс"
город Павлодар, улица Камзина, за домом № 168
город Павлодар, улица Камзина, справа от дома № 358
город Павлодар, улица Ломова, справа от дома № 145
город Павлодар, улица Малайсары батыр, 27, напротив магазина "Сибирь"
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, справа от дома № 170
город Павлодар, улица Павлова, справа от дома № 38

Павлодар қаласы, Ткачев көшесі, 10/3, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының оң жағында
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 14, "Inmart" дүкенінің сол жағында
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 76/1, "Универсальный" жәрмеңке кешенінің оң жағында
Павлодар қаласы, Шәкәрім Құдайбердіұлы көшесі, 10/1, "Алғыс" сауда үйінің оң жағында
№ 10/1 үй
Павлодар қаласы, Ткачев көшесі, "Усолка" шағын ауданындағы тынымбақтың ішінде, спорт алаңының сол жағында
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Шаңырақ" тынымбағының ішінде, балалар алаңының сол жағында
Павлодар қаласы, Ломов көшесі, 140, "Жүсіпбек Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыкалық-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының сол жағында
Павлодар қаласы, Ворушин көшесі, Гагарин атындағы саябақтың ішінде, скейтборд алаңының сол жағында
Павлодар қаласы, "Металлургтер" тынымбағының ішінде, спорт алаңының оң жағында
Павлодар қаласы, жаңа Жағалау, Лермонтов көшесімен түсу
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 297, тынымбақтың ішінде, Дачный шағын ауданындағы "Асем" дүкенінің оң жағында, балалар алаңына қарама-қарсы
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 107, Мәшһүр Жүсіп атындағы тынымбақтың ішінде, "Мәшһүр Жүсіп" мешітінің сол жағында
Павлодар қаласы, жаңа Жағалау, "Ertis Promenade" сахнасының сол жағында

город Павлодар, улица Ткачева, 10/3, справа от здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица Торайгырова, 14, слева от магазина "Inmart"
город Павлодар, улица Торайгырова, 76/1, справа от ярмарочного комплекса "Универсальный"
город Павлодар, улица Шәкәрім Құдайбердіұлы, 10/1, справа от торгового дома "Алғыс"
город Павлодар, улица Ткачева, внутри сквера в микрорайоне "Усольский", слева от спортивной площадки
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, внутри сквера "Шаңырақ", слева от детской площадки
город Павлодар, улица Ломова, 140, слева от здания коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарский областной казахский музыкально-драматический театр имени Жусупбека Аймауытова"
город Павлодар, улица Ворушина, внутри парка имени Гагарина, слева от скейтбордной площадки
город Павлодар, внутри сквера "Металлургов", справа от спортивной площадки
город Павлодар, новая Набережная, Лермонтовский спуск
ТД "Империал"
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 297, внутри сквера, справа от магазина "Асем" в микрорайоне Дачный, напротив детской площадки
город Павлодар, улица Каирбаева, 107, внутри сквера имени Мәшһүр Жүсіп, слева от мечети "Мәшһүр Жүсіп"
город Павлодар, новая Набережная, слева от сцены "Ertis Promenade"