Павлодар облысының жеке меншік білім беру ұйымдарында 2025-2026 оқу жылына арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2026 жылғы 30 қаңтардағы № 19/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 251 бірлескен бұйрығы және Абай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 192, Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № А-11/584, Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 233, Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қарашадағы № 42-бн/қ, Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 247, Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 277, Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 230, Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 353, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 241, Қарағанды облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 63/01, Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 2, Қызылорда облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 211, Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 42-нқ, Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 294/1, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 297, Түркістан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 1, Ұлытау облысының 2025 жылғы 11 қарашадағы № 91/05, Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 107/4130, Алматы қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қарашадағы № 4/733 және Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қарашадағы "Жеке меншік білім беру ұйымдарында орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастырудың 2025-2026 оқу жылына арналған жаңа тетігі" пилоттық жобасы туралы" № 6167 қаулысына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении объема государственного образовательного заказа на среднее образование в частных организациях Павлодарской области на 2025-2026 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 30 января 2026 года № 19/1
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным приказом Министра просвещения Республики Казахстан от 6 ноября 2025 года №251 и постановление акиматов области Абай от 10 ноября 2025 года № 192, Акмолинской области от 7 ноября 2025 года № А-11/584, Актюбинской области от 7 ноября 2025 года № 233, Алматинской области от 11 ноября 2025 года № 42-бн/қ, Атырауской области от 10 ноября 2025 года № 247, Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2025 года № 277, Жамбылской области от 7 ноября 2025 года № 230, области Жетісу от 10 ноября 2025 года № 353, Западно-Казахстанской области от 10 ноября 2025 года № 241, Карагандинской области от 7 ноября 2025 года № 63/01, Костанайской области от 7 ноября 2025 года № 2, Кызылординской области от 7 ноября 2025 года № 211, Мангистауской области от 10 ноября 2025 года № 42-нқ, Павлодарской области от 7 ноября 2025 года №294/1, Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2025 года № 297, Туркестанской области от 7 ноября 2025 года № 1, области Ұлытау от 11 ноября 2025 года № 91/05, города Астана от 7 ноября 2025 года № 107/4130, города Алматы от 11 ноября 2025 года № 4/733 и города Шымкент от 10 ноября 2025 года № 6167 "О пилотном проекте "Новый механизм размещения государственного образовательного заказа на среднее образование в частных организациях образования на 2025-2026 учебный год" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар облысының жеке меншік орта білім беру ұйымдарында 2025-2026 жылдарға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысының қоса берілген көлемі бекітілсін.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемый объем государственного образовательного заказа на среднее образование в частных организациях Павлодарской области на 2025-2026 учебный год.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2025 жылғы "___" ___________
№ _________ қаулысымен
бекітілді
Павлодар облысының жеке меншік орта білім беру ұйымдарына 2025-2026 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жеке меншік орта білім беру ұйымының атауы
Білім алушылардың және (немесе) тәрбиеленушілер саны Айына бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
НШ ТОО Общеобразовательная школа "Лидер"
97

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 сентября 2025 года.
Аким области А. Байханов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "___" _______2025 года
№ ______
Государственный образовательный заказ на среднее образование в частных организациях Павлодарской области на 2025-2026 учебный год
Наименование частной организации среднего образования Количество обучающихся и (или) воспитанников Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника в месяц, тенге
1
НШ ТОО Общеобразовательная школа "Лидер"
97