Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің "Азаматтық қорғау органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2021 жылғы 3 маусымдағы № 264 және "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің, оның ведомстволары мен олардың аумақтық бөлімшелерінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2021 жылғы 3 маусымдағы № 264 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 31 мамырдағы № 285 бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2026 жылғы 13 шiлдедегi № 273 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) "Азаматтық қорғау органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 3 маусымдағы № 264 бұйрығының;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің, оның ведомстволары мен олардың аумақтық бөлімшелерінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 3 маусымдағы № 264 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 31 мамырдағы № 285 бұйрығының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Кадр және тәрбие жұмысы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі генерал-лейтенат
Ш. Әрінов

Об отмене приказов Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 3 июня 2021 года № 264 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" органов гражданской защиты" и от 31 мая 2023 года № 285 "О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 3 июня 2021 года № 264 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, его ведомств и их территориальных подразделений"
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 13 июля 2026 года № 273
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить:
1) приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 3 июня 2021 года № 264 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" органов гражданской защиты";
2) приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 31 мая 2023 года № 285 "О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 3 июня 2021 года № 264 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, его ведомств и их территориальных подразделений".
2. Департаменту кадровой и воспитательной работы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
генерал-лейтенант
Ч. Аринов