2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 қаңтардағы № 6 қаулысы
"Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Федоров ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Исабаев
"2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтерді бекіту туралы" Федоров ауданы әкімдігінің 2026 жылғы "____"_____________№_______қаулысына КЕЛІСУ ПАРАҒЫ
Әкімдік мүшелері:
_______________ Д. Капсултанов
_______________ К. Муратова
_______________ Р. Валеев
_______________ А. Мырзахметова
_______________ С. Завощенко
_______________ А. Шматко
Аудан әкімі аппаратының заң
бөлімінің басшысы
_________________ Қ. Сейткереева
Құжаттамалық қамтамасыз ету
бөлімі басшысының міндетін
атқарушы, аудан әкімі
аппаратының ұйымдастыру -
бақылау жұмысы бөлімінің
бас маманы
_______________ В. Бочкарев
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Р. Баймурзин
"___"________________ 2026 жыл
Федоров ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "___" ___________
№ ____ қаулысына
қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге тарифтер
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымның атауы
Үлгісі
Айына 1 көрсетілетін қызметтерді алушыға тариф (теңгемен)
Күніне 1 көрсетілетін қызметтерді алушыға тариф (теңгемен)
1
"Федоров ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ "Федоров ауданының арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" КММ
үй жағдайында

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 16 января 2026 года № 6
В соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987) акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на оказание специальных социальных услуг на 2026 год согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Федоровского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Исабаев
ЛИСТ СОГЛАСОВАНИЯ постановления акимата Федоровского района "Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год" от "____" ________________ 2026 года № _____
Члены акимата:
_______________ Д. Капсултанов
_______________ К. Муратова
_______________ Р. Валеев
_______________ А. Мырзахметова
_______________ С. Завощенко
_______________ А. Шматко
Руководитель юридического отдела
аппарата акима района
__________________ Қ. Сейткереева
Исполняющий обязанности
руководителя отдела
документационного обеспечения,
главный специалист отдела
организационно – контрольной
работы аппарата акима района
_______________ В. Бочкарев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ акимата
Федоровского района"
________________ Р. Баймурзин
"___" ______________ 2026 года
Приложение
к постановлению акимата
Федоровского района
от "__" ____________ 2026 года
№ ____
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Наименование организации, оказывающей специальные социальные услуги
Вид
Тариф на 1 получателя услуг в месяц (в тенге)
Тариф на 1 получателя услуг в день (в тенге)
1
КГУ "Центр оказания специальных социальных услуг Федоровского района" ГУ "Отдел занятости и социальных программ акимата Федоровского района"
на дому