Мәслихаттың 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2026 жылғы 18 маусымдағы № 252 шешімі
Бейімбет Майлин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2025 жылғы 28 желтоқсандағы № 222 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2026–2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 268,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 130 435,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 833,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 50 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 211 368,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 100,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 100,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Белинский ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 235,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 851,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 496,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 25 888,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 085,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -850,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 850,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Калинин ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 529,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47 708,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2025 года № 222 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18 июня 2026 года № 252
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Беимбета Майлина "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2026-2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 222 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 268,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 130 435,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 833,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 50 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 211 368,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 100,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29100,2 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 235,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 851,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 496,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 888,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 085,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -850,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 850,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 529,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 708,0 тысяч тенге;