Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 10 тамыздағы № 160 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 65-бабының 3-тармағына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Мыржақыпов
Әкімдіктің
2026 жылғы "___" сәуірдегі
№ _____ қаулысына
қосымша
Жоюға жататын, Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізімі
1. "Межрегионэнерготранзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут орнату туралы" Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 219 қаулысы.
2. "Межрегионэнерготранзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут орнату туралы" Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 220 қаулысы.​

Об отмене некоторых постановлений акимата района Беимбета Майлина
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 10 августа 2026 года № 160
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить некоторые постановления акимата района Беимбета Майлина согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К. Муржакупов
Приложение
к постановлению акимата
от "___" апреля 2026 года
№ _____
Перечень некоторых постановлений акимата района Беимбета Майлина, подлежащих отмене
1. Постановление акимата района Беимбета Майлина от 24 октября 2025 года № 219 "Обустановлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Межрегионэнерготранзит".
2. Постановление акимата района Беимбета Майлина 24 октября 2025 года № 220 "Обустановлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Межрегионэнерготранзит".