Мәслихаттың 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 384 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 431 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 384 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 632,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 133,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 499,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 183,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 551,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 551,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2025 года № 384 "О бюджете села Большие Дубравы Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22 мая 2026 года № 431
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Большие Дубравы Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы" от 29 декабря 2025 года № 384 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Большие Дубравы Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 632,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 133,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 499,0 тысяч тенге;
2) затраты 38 183,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 551,3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 551,3 тысяча тенге;