Сарыкөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 9 ақпандағы № 15 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыкөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Сарыкөл ауданы әкімдігінің "Сарыкөл ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 мамырдағы № 109;
2) Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 109 "Сарыкөл ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 шілдедегі № 147.
2. "Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарыкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданының әкімі М. Шымырбеков
Қосымша
әкімдіктің қаулысына
2026 жыл "___" __________
№ ____
Сарыкөл ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) Сарыкөл ауданы әкімдігінің "Сарыкөл ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 мамырдағы № 109 қаулысы;
2) Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 109 "Сарыкөл ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 шілдедегі № 147 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сарыкольского района
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 9 февраля 2026 года № 15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Сарыкольского района:
1) "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Сарыкольского района" от 26 мая 2023 года № 109;
2) "О внесении изменения в постановление акимата Сарыкольского района от 26 мая 2023 года № 109 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Сарыкольского района" от 10 июля 2023 года № 147.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Сарыкольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкольского района М. Шымырбеков
Приложение
к постановлению акимата
"___" ___________ 2026 года
№ ______
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Сарыкольского района
1) постановление акимата Сарыкольского района "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Сарыкольского района" от 26 мая 2023 года № 109;
2) постановление акимата Сарыкольского района "О внесении изменения в постановление акимата Сарыкольского района от 26 мая 2023 года № 109 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Сарыкольского района" от 10 июля 2023 года № 147.