Мәслихаттың 2026 жылғы 08 қаңтардағы № 269 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 22 маусымдағы № 309 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2026 жылғы 08 қантардағы № 269 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарамеңді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 094,0 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 34 420,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 98 674,0 мың теңге;
2) шығындар – 143 724,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 630,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 630,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 10 630,0 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 08 января 2026 года № 269 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 22 июня 2026 года № 309
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2026-2028 годы" от 08 января 2026 года № 269 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 094,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 34 420,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 674,0 тысяч тенге;
2) затраты – 143 724,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -10 630,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 630,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 630,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата