Мәслихаттың 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 270 "Науырзым ауданы Қожа ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 30 наурыздағы № 284 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Мәслихаттың 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 270 "Науырзым ауданы Қожа ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қожа ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 246,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 910,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 50 241,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 295,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 049,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7049,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 7 049,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 8 января 2026 года № 270 "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30 марта 2026 года № 284
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Внести в решение маслихатаот 8 января 2026 года № 270 следующие изменения: "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2026 – 2028 годы"
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет села Кожа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 246,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 910,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 241,0 тысяча тенге;
2) затраты – 69 295,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7 049,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 049,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 049,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата