Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 269 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 094,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 420,0 мың теңге;
трансферт түсімі бойынша – 98 674,0 мың теңге;
2) шығындар – 133 094,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 января 2026 года № 269
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 094,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 420,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 98 674,0 тысячи тенге;
2) затраты – 133 094,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 98 674,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 98 674,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата