Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 269 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарамеңді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 094,0 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 34 420,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 98 674,0 мың теңге;
2) шығындар – 143 724,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 630,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 630,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 10 630,0 мың тенге.

О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 января 2026 года № 269.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 094,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 34 420,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 674,0 тысяч тенге;
2) затраты – 143 724,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -10 630,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 630,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 630,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 22.06.2026 № 309 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 98 674,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 22.06.2026 № 309 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 98 674,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата