Науырзым ауданы Дәмді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 268 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Дәмді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44854,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4992,0 мың теңге;
трансферт түсімі бойынша – 39862,0 мың теңге;
2) шығындар – 50912,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6058,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6058,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 6058,9 мың тенге.

О бюджете Дамдинского сельского округа Наурзумского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 января 2026 года № 268.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 44854,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4992,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 39862,0 тысячи тенге;
2) затраты – 50912,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6058,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6058,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 6058,9 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 15.05.2026 № 303 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Дәмді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 39862,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2026 жылғы 8 қаңтардағы
№ 268 шешіміне
1-қосымша
Дәмді ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 15.05.2026 № 303 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете Дамдинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 39862,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 08 января 2026 года
№ 268
Бюджет Дамдинского сельского округа на 2026 год