Киіктердің дериваттарын (мүйіздерін) таңбалауда қолданылатын бақылау (сәйкестендіру) белгісінің, сәйкестендіру құралы құнының шекті мөлшерін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2026 жылғы 11 наурыздағы № 41-Ө бұйрығы
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-2-бабының 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Киіктердің дериваттарын (мүйіздерін) таңбалауда қолданылатын бақылау (сәйкестендіру) белгісінің, сәйкестендіру құралы құнының шекті мөлшері қосылған құн салығынсыз бірлігіне 911 (тоғыз жүз он бір) теңге мөлшерінде айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Нысанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикаcы
Сауда және интеграция
министрлігі

Об определении предельного размера стоимости контрольного (идентификационного) знака, средства идентификации, применяемых в маркировке дериватов сайгака (рогов)
Приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 11 марта 2026 года № 41-П
В соответствии с подпунктом 7) статьи 7-2 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить предельный размер стоимости контрольного (идентификационного) знака, средства идентификации, применяемых в маркировке дериватов сайгака (рогов) в размере 911 (девятьсот одиннадцать) тенге за единицу без налога на добавленную стоимость.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Руководителя аппарата Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Нысанбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан