"Kaz Tas Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесіне шектеулі нысаналы жер пайдалану құқығын (жария сервитут) белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Белозер ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 17 наурыздағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданының Белозер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Kaz Tas Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне аумақта орналасқан ауданы 207,73 гектар қатты пайдалы қазбаларды барлауға шектеулі нысаналы жер пайдалану құқығы (жария сервитут) белгіленсін Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Белозер ауылдық округі. Қатты пайдалы қазбаларды барлауға арналған Лицензия 09.12.2025 жылғы № 3871-El, N-41-115 блок (10а-5б-24).
2. "Белозер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белозер ауылдық округінің әкімі К. Кубеков

Об установлении товариществу с ограниченной ответственностью "Kaz Tas Company" право ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) на земельный участок
Решение акима Белозерского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 17 марта 2026 года № 3
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Белозерского сельского округа Костанайского района РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Kaz Tas Company" право ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут), на разведку твердых полезных ископаемых площадью 207,73 гектара, расположенный на территории Костанайская область, Костанайский район, Белозерский сельский округ. Лицензия на разведку твердых полезных ископаемых № 3871-El от 09.12.2025 года, блок N-41-115 (10а-5б-24).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Белозерского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего решения в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Белозерского сельского округа К. Кубеков