"Объектілік ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округінің әкімінің 2026 жылғы 10 наурыздағы № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 23 маусымдағы № 4 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Қарасу ауданының төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою жөніндегі комиссиясының 2026 жылғы 8 маусымдағы № 6 кезектен тыс отырысының хаттамасына сәйкес Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің "Объектілік ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2026 жылғы 10 наурыздағы № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауылдық округінің әкімі М. Беккулинов

О признании утратившим силу решения акима Карасуского сельского округа Карасуского района от 10 марта 2026 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера объектового масштаба"
Решение акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2026 года № 4
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации Карасуского района от 8 июня 2026 года № 6 аким Карасуского сельского округа Карасуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Карасуского сельского округа Карасуского района от 10 марта 2026 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера объектового масштаба".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского сельского округа Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Карасуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского сельского округа М. Беккулинов