Қостанай облысы Қарабалық ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 10 ақпандағы № 27 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабына сәйкес, Қостанай облысы Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Қарабалық ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін электрондық түрде жіберілуін;
2) осы қаулыны Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарабалық ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Халықов
Қарабалық ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "10" ақпандағы
№ 27 қаулысына
қосымша
Қарабалық ауданының барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Қарабалық кенті:
Қарабалық ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің
"Қарабалық аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында; Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданының білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында; Қостанай облысы білім басқармасының "Қарабалық ауданының білім бөлімінің Максим Горький атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қазақстан агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында;
Қостанай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының
"Қарабалық аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Карабалыкского района Костанайской области
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 10 февраля 2026 года № 27
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат Карабалыкского района Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Карабалыкского района Костанайской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карабалыкского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Халыков
Приложение
к постановлению акимата
Карабалыкского района
от "10" февраля 2026 года
№ 27
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Карабалыкского района Костанайской области
1. Поселок Карабалык:
у здания государственного учреждения "Карабалыкский районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Карабалыкского района; у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области;
у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Максима Горького отдела образования Карабалыкского района" Управления образования Костанайской области;
у здания коммунального государственного казенного предприятия "Казахстанский агротехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области;
у здания коммунального государственного учреждения "Карабалыкская районная детско-юношеская спортивная школа" Управления физической культуры и спорта Костанайской области.

2. Верен ауылы:
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім
бөлімінің Верен бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
3. Гурьянов ауылы:
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Гурьянов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
4. Ворошилов ауылы:
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Веселокут бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
5. Елшан ауылы:
мектеп көшесі № 1 мекенжай бойынша орналасқан әкімшілік ғимараты
жанында.
6. Котлован ауылы:
Целинная көшесі бойындағы № 9 үйдің жанында.
7. Сарыкөл ауылы:
Сарыкөл ауылдық клубы ғимаратының жанында.
8. Целинный ауылы:
Орталық көшесі № 22 мекенжай бойынша орналасқан әкімшілік ғимараты жанында.
9. Надеждин ауылы:
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Надеждин негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
10. Тоғызақ ауылы:
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
11. Белоглин ауылы:
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
12. Научный ауылы:
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
13. Святослав ауылы:
ауылдық клубы ғимаратының жанында.
14. Станционный ауылы:
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында, Орталық көшесі бойындағы № 1 үйдің жанында.
15. Приурал ауылы:
Дорожная көшесі бойындағы № 5 үйдің жанында.
16. Фадеев ауылы:
Зеленая көшесі бойындағы № 3 үйдің жанында.
17. Шадықсаев ауылы:
Школьная көшесі № 11 мекенжай бойынша орналасқан әкімшілік ғимараты жанында.
18. Подгородка ауылы:
Железнодорожная көшесі бойындағы № 2 үйдің жанында.
19. Новотроицкое ауылы:
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
20. Аққұдық ауылы:
М. Сералин көшесі бойындағы № 6 үйдің жанында.
21. Мағынай ауылы:
Железнодорожная көшесі № 22 мекенжай бойынша орналасқан әкімшілік ғимараты жанында.
22. Победа ауылы:
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
23. Бозкөл ауылы:
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
24. Бозкөл ауылы:
Советская көшесі № 33 ғимаратының жанында.
25. Бозкөл ауылы:
Чапаев көшесі № 12 ғимаратының жанында.
26. Михайлов ауылы:
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Михайлов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
28. Лесное ауылы:
Первоцелинников көшесі бойындағы № 13 үйдің жанында.
29. Приречное ауылы:
ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
30. Өрнек ауылы:
Абай көшесі бойындағы № 3 үйдің жанында.
31. Лесное ауылы:
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Есенкөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.

2. Село Веренка:
у здания коммунального государственного учреждения "Веренская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
3. Село Гурьяновское:
у здания коммунального государственного учреждения "Гурьяновская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
4. Село Ворошиловка:
у здания коммунального государственного учреждения "Веселокутская начальная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
5. Село Ельшанское:
у административного здания по улице Школьная дом 1.
6. Село Котлованное:
по улице Целинная у дома 9.
7. Село Сарыколь:
у здания Сарыкольского сельского клуба.
8. Село Целинное:
у административного здания по улице Орталык дом 22.
9. Село Надеждинка:
у здания коммунального государственного учреждения "Надеждинская основная средняя школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
10. Село Тогузак:
у здания Сельского дома культуры.
11. Село Белоглинка:
у здания Сельского дома культуры.
12. Село Научное:
у здания Сельского дома культуры.
13. Село Святославка:
у здания Сельского клуба.
14. Село Станционное:
у здания Станционного сельского дома культуры, по улице Орталық у дома 1.
15. Село Приуральское:
по улице Дорожная у дома 5.
16. Село Фадеевка:
по улице Зеленая у дома 3.
17. Село Шадыксаевка:
у административного здания по улице Школьная, дом 11.
18. Село Подгородка:
по улице Железнодорожная у дома 2.
19. Село Новотроицкое:
у здания сельского дома культуры.
20. Село Аккудук:
по улице М. Сералина у дома 6.
21. Село Магнай:
у административного здания по улице Железнодорожная, дом 22.
22. Село Победа:
у здания сельского дома культуры.
23. Село Босколь:
у здания сельского дома культуры.
24. Село Босколь:
у здания по улице Советская у дома 33.
25. Село Босколь:
у здания по улице Чапаева у дома 12.
26. Село Михайловка:
у здания коммунального государственного учреждения "Михайловская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
27. Село Лесное:
по улице Первоцелинников у дома 13.
28. Село Терентьевка:
у административного здания по улице Терентия Машенского, дом 12.
29. Село Приречное:
у здания сельского дома культуры.
30. Село Урнек:
по улице улица Абая у дома 3.
31. Село Лесное:
у здания коммунального государственного учреждения "Есенкольская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.

32. Қособа ауылы:
Школьная көшесі № 9 мекенжай бойынша орналасқан әкімшілік ғимараты жанында.
33. Славен ауылы:
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Славен негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
34. Октябр ауылы:
Степная көшесі бойындағы № 7 үйдің жанында.
35. Бөрлі ауылы:
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Бөрлі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
36. Смирнов ауылы:
Школьная көшесі мекенжай бойынша орналасқан № 15 Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында.
37. Рыбкин ауылы:
Алтынсарин көшесі № 9 мекенжай бойынша орналасқан әкімшілік ғимараты жанында.

32. Село Кособа:
у административного здания по улице Школьная, дом 9.
33. Село Славенка:
у здания коммунального государственного учреждения "Славянская основная средняя школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
34. Село Октябрьское:
по улице Степная у дома 7.
35. Село Бурли:
у здания коммунального государственного учреждения "Бурлинская общеобразовательная школа отдела образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
36. Село Смирновка:
у здания сельского дома культуры по улице Школьная у дома 15.
37. Село Рыбкино:
у административного здания по улице Алтынсарина, дом 9.