Мәслихаттың 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 410 "Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2026 жылғы 23 маусымдағы № 471 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 410 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41179,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11463,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 85,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29631,0 мың теңге;
2) шығындар – 43131,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1952,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1952,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2025 года № 410 "О бюджете села Алтынсарино Камыстинского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23 июня 2026 года № 471
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Алтынсарино Камыстинского района на 2026 - 2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 410 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 41179,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11463,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 85,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29631,0 тысяча тенге;
2) затраты – 43131,2 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1952,2 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1952,2 тысячи тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.