Жітіқара ауданы Пригородный ауылы әкімі шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылы әкімінің 2026 жылғы 5 наурыздағы № 3 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара ауданы Пригородный ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданы Пригородный ауылы әкімінің "Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2024 жылғы 11 наурыздағы № 5 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Жітіқара ауданының Пригородный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жариялағаннан кейін оның Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданы Пригородный ауылының әкімі Ж. Идильбаев

О признании утратившим силу решения акима села Пригородное Житикаринского района
Решение акима села Пригородное Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2026 года № 3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким села Пригородное Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима села Пригородное Житикаринского района от 11 марта 2024 года № 5 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Пригородное Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима села Пригородное Житикаринского района Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Пригородное Житикаринского района Ж. Идильбаев