Жітіқара ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2026 жылғы 1 шілдедегі № 433 шешімі
Қазақстан Республикасы Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Житикаринскому району
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 1 июля 2026 года № 433
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Жітіқара ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов
Мәслихаттың
2026 жылғы 01 шілдедегі
№ 433 шешіміне қосымша
Жітіқара ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Жылына 1 тұрғынға жинақтау нормасы
м3
Есептік бірлік
ҚТҚ қызметінің құны (ҚҚС-сыз теңге)
Барлығы (ҚҚС-сыз теңге)
Жинау, тасымалдау
Көму
Сұрыптау
Жайлы үйлер

1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Житикаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов
Приложение
к решению маслихата
от 01 июля 2026 года
№ 433
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Житикаринскому району
Наименование
Норма на копления на 1-го жителя в год
м3
Расчетная единица
Стоимость услуги ТБО (тенге без НДС)
Всего (тенге без НДС)
Сбор, транспорти-ровка
Захоро-нение
Сорти-ровка
Домовладения благоустроенные