Аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның иелігінде қалған таза табыстың бір бөлігін бөлу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 19 қаңтардағы № 8 қаулысы
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 56-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынды басқару жөніндегі функцияларды жүзеге асыруға уәкілетті аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органға "Денисов ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жыл сайын "Денисов ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөліміның "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының даму жоспарының орындалуы жөніндегі есепті бекіту кезінде аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның қарамағында қалған таза табыстың бір бөлігі бөлінсін.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін ресми жариялауға және Эталондық бақылау банкіне енгізуге мемлекеттік және орыс тілдерінде электрондық түрде көшірмесін жолдануын;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі Қатпаев Р.Ж.

О распределении оставшейся в распоряжении районного государственного коммунального предприятия части чистого дохода
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 19 января 2026 года № 8
В соответствии с пунктом 2 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исполнительному органу, финансируемому из районного бюджета, уполномоченного на осуществление функций по управлению районным государственным коммунальным предприятием государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Денисовского района" ежегодно при утверждении отчета по исполнению плана развития государственного коммунального предприятия "Дидар" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Денисовского района" распределять оставшуюся в распоряжении районного государственного коммунального предприятия часть чистого дохода.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области на официальное опубликование и включение в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Денисовского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района Катпаев Р.Ж.