Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 410 "Әулиекөл ауданы Первомай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 11 ақпандағы № 426 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Первомай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 410 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Первомай ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 025,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 643,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 332,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 025,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 725,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 410 "О бюджете села Первомайское Аулиекольского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 11 февраля 2026 года № 426
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Первомайское Аулиекольского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 410 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Первомайское на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 025,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 643,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 25,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 332,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 25 025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 725,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;