"Мәслихаттың 2023 жылғы 23 қарашадағы № 57 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихаттың 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 238 шешімін жою туралы
Қостанай облысы Лисаков қалалық мәслихатының 2026 жылғы 24 шілдедегі № 254 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес, Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мәслихаттың 2023 жылғы 23 қарашадағы № 57 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихаттың 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 238 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы К. Мухамадиева

Об отмене решения маслихата от 27 апреля 2026 года № 238 "О внесении изменений в решение маслихата от 23 ноября 2023 года № 57 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Лисаковского городского маслихата Костанайской области от 24 июля 2026 года № 254
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Лисаковского городского маслихата от 27 апреля 2026 года № 238 "О внесении изменений в решение маслихата от 23 ноября 2023 года № 57 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева